מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
פרפקט קוביה שמאל
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום שמאל
תמוז
סטפן
KTM עליון קוביה
rok-straps רצועות קשירה 140
לרט
HJC
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

חדש בארץ: כפפות FIVE

חדש בארץ: כפפות FIVE

שרון גולדר

צילום: Zoobri photo team

אתמול אחר הצהריים, יום שלישי, בכפר המכביה נערכה חשיפה למותג הכפפות FIVE שמגיע ארצה ביבוא בלעדי של רשת החנויות לבית עופר אבניר – אביזריון. באולם הכנסים של עופר אבניר בהשתתפות מצומצמת של עובדי הרשת, עיתונאים, ומכובדי הענף עמד והסביר בפירוט על החברה והמותג לא אחר מאשר ג'רום גי'ראודו (Jerome Giraudo) אלוף העולם בסופרמוטו לשנת 2004 ואחת הנפשות הפועלות מאחורי המותג. במהלך ההסבר חולקו בין המשתתפים קטלוגים לדגמים של שנת 2012 ובו עשרות דגמים ועיצובים מיוחדים יוצאי דופן. למשל, סדרת כפפות בהשראת דגלי מדינות, בהשראת קעקועים ועוד.

FIVE הוא מותג עם שם עולמי מבית איטלקיצרפתי. המותג הצעיר יחסית הצליח לכבוש נתח שוק בצורה מהירה בשווקים מגוונים בעולם וכבר תופס נתח שוק משמעותי בשוק היפני. החברה עובדת בשיתוף עם החברות הגדולות, כמו הונדה, קאוואסאקי, ימאהה, סוזוקי ודוקאטי, כשמבחינת איכות מוצרי החברה נמצאים באותה קטגוריה עם השמות הגדולים שאנחנו מכירים כמו דיינזה, אלפינסטארס וספידי. בניגוד לשאר החברות המייצרות ביגוד וציוד רכיבה, FIVE  מייצרת אך ורק כפפות והיא מתמחה בכך. את כפפות החברה עוטים רוכבים מובילים ב-MotoGP ובסופרבייק, כגון אנדראה דוביציוזו, קארל אברהם, אנתוני ווסט ועוד רבים.

קו הדגמים של החברה כולל 62 דגמים שונים של כפפות, כל דגם שונה, מיוחד ומותאם בדיוק לצרכי הרוכב. סוגי הכפפות מתחלקים לקטגוריות עיקריות שהן: כפפות פרימיום – דגמי כפפות המירוץ, כפפות לשימוש עירוני, כפפות עונתיות, כפפות המיועדות לנשים וילדים וכפפות לסוגי רכיבה שונים כמו שטח וקרוזרים.

בתוך כל קטגוריה ישנו מגוון רחב מאוד של תתי דגמים בעלי עיצובים שונים כאשר כל אחת ואחת מהכפפות יוצרה עם שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר, כמו לשונית משיכה להכנסה קלה של היד ותפרים חיצוניים בשביל למנוע אי נעימות בתוך הכפפה. הכפפות הן בעלות מבנה ארגונומי ותשומת לב רבה ניתנה על הנושא הכי חשוב – המיגון. הכפפות מיוצרות ממגוון חומרים איכותיים: עור, קבלאר, חלקי קרבון ועוד והן מעוצבות בצורה כזו כך שגם במקסימום הגנה ישנה תחושה מלאה ביד. מחירי הכפפות באירופה נעים החל מ-39 אירו ועד 219 אירו לדגמי הפרימיום.

נכון להיום הכפפות של FIVE הן היחידות שיש להן תקן האירופאי CE. זהו תקן שבקרוב מאוד הולך להיות תקן חובה באירופה וגם בארצנו.
ב-FIVE מתגאים מאוד בכך שהכפפות שלהם עומדות בתקן זה, כמו גם ברמת האיכות של מוצריהם ובאמת, רק ממבט חטוף אפשר לראות שהן בהחלט מדיפות איכות ומה שבטוח העיצוב מרהיב. אנחנו מקווים לשים את ידנו, תרתי משמע, על הכפפות ולדווח לכם עליהן. מלאי ראשוני של הכפפות יגיע למדפי אבזריון כבר בימים הקרובים ונוכל לספר לכם גם על המחירים.

פרטים נוספים תוכלו למצוא באתר החברה: www.five-gloves.com

גלריה

24 תגובות ל חדש בארץ: כפפות FIVE

  1. לקנות. נראה לי יקר קצת לא? וזה עוד לפני שהוסיפו את המסים

  2. חזקות בחול! והם לא מוכרים אותם באינטרנט ובלי הנחות כדי לשמור על השם של המותג

  3. עוד מעט המכס על קניה באינטרנט ירד ואז נביא אותם בחצי מחיר בלי טובות מאף אחד

  4. רכבתי עם כאלו בחו"ל. סחורה טובה. אבל יקרה גם שם.

  5. רק פעם אחת נפלתי עם כפפות לא טובות. עד היום יש לי בשתי הידיים הכפות הרכות סימנים. ואני לא מדבר על הסבל שהיה בלתי ניתן להסבר בכל תקופת ההחלמה.

  6. לדעתי הכפפות חשובות יותר מחליפה. ברור שצבי צב חשוב יותר מהכל. אבל כפפות מכל הבחינות הכי חשובות…הגנה מאבנים, דבורים, ציפורים….והכי הכי מהחלקות.

  7. מבין מה המשקל של כפפות איכותיות לרוכב . במיוחד לרוכב אופנועי כביש.

  8. רוכב איתן עד היום ומרוצה. גם בחול הן עלו לי יקר. אבל קיבלתי המלצות ורכשתי אותן . אני מרוצה עד עתה אין "תקלות,.

  9. המחירים גבוהים בטרוף. לא רק הציוד של אביזריון. אלא הציוד בכלל. בואו אל העם.

  10. אבל באמת המחיר גבוה. מחיר הכפפות ואני בטוח שיש סיבה הם מאוד גבוהים.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל