מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
מידלנד שחורי 140 על 70
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
סטפן
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
ברקום שמאל
לרט
rok-straps רצועות קשירה 140
מונדיאל קוביה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
HJC

ק.ט.מ מציגה 890 אדוונצ'ר R חדש וגרסת ראלי

ק.ט.מ מציגה 890 אדוונצ'ר R חדש וגרסת ראלי

אסף לביא

צילום: יצרן

ק.ט.מ חשפה בליל יום שלישי את ה-890 אדוונצ'ר R וגרסת הראלי המאובזרת במהדורה מוגבלת של 700 יחידות בלבד. הצמד, שמצטרף לדגמי ה-790 אדוונצ'ר ו-790 אדוונצ'ר R, בנוי על פלטפורמה זהה עם מנוע חדש וחזק יותר ומקבל עדכוני אלקטרוניקה, שלדה, מתלים ובלמים.

ה-890 אדוונצ'ר R מתחדש במנוע LC8c בנפח 899 סמ"ק עם 105 כ"ס ב-8,000 סל"ד ומומנט של 10.1 קג"מ ב-6,500 סל"ד. גל-הארכובה החדש בעל מסה גדולה בכ-20% ומייצר מנוע ליניארי יותר, במיוחד בסל"ד נמוך ויציבות מוגברת בפניות על הגז. תיבת ההילוכים משתדרגת גם כן עם קלאץ' מחוזק, שינויים לטובת העברה חלקה וקלה יותר וקוויקשיפטר+ (אופציונלי) מעודכן. שלדת ה-890 אדוונצ'ר R מתחדשת בצוואר היגוי מאלומיניום ושלדת זנב קלה יותר, המתלים של WP מסוג XPLOR מתכווננים באופן מלא ומכוונים מחדש לתמיכה בביצועיים הגבוהים יותר לעומת ה-790 אדוונצ'ר R. מערכת ה-ABS ובקרת האחיזה מקבלות עדכוני תוכנה, כשכל מערכת הבלימה משודרגת קלות גם היא. לבסוף, ה-890 אדוונצ'ר R מציג גרפיקה מעודכנת ובקרת שיוט חדשה.

דגם ה-890 אדוונצ'ר R ראלי מבוסס על המוזכר הקודם ומיישם את ש-KTM למדה במרוצי הראלי, עם האבזור העשיר ביותר כיום בקטגוריה, ומצויד במתלי WP XPLOR Pro, מצב ראלי במערכות העזר לרוכב, מפלט אקרפוביץ' קל, מושב מרוצים שטוח בגובה 910 מ"מ, רגליות רחבות, קוויקשיפטר+ כסטנדרט, גרפיקה קרבית יותר, מגן רוח שקוף עם תוספת 'כנפונים' ומגיני מיכל דלק מקרבון.

ה-890 אדוונצ'ר R יגיע לישראל בתחילת 2021, בינתיים מחירו עוד לא ידוע. לצפייה במפרט הטכני המלא של דגמי ה-890 אדוונצ'ר לחצו כאן.

מי שרוכב על האופנוע בתמונות היצרן הוא סאם סאנדרלנד הבריטי (שמתגורר כיום בדובאי), סאם מתחרה בראלי מאז 2012, כשאת הניצחון הראשון שלו הוא משיג על גבי KTM בראלי דקאר 2017, שנה לאחר מכן הוא מנצח את הסטייג'ים 1 ו-3 אך מתרסק ברביעי ומסיים את המרוץ, בשנת 2019 הוא מסיים את המרוץ במקום השלישי.

צפו בסרטון האקשן של רוכב הראלי על ה-890 אדוונצ'ר R החדש.

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל