מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
מידלנד שחורי 140 על 70
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
תמוז
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
לרט
פרפקט קוביה שמאל
לרט
ברקום שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC
מונדיאל קוביה
הארלי שמאל
מתלה לקסדה

WSBK אסן – התוצאות

WSBK אסן – התוצאות

אופיר דואק

צילום: יח"צ

סדרת הסופרבייק הגיעה לסבב השלישי השנה שנערך במסלול אסן ההולנדי כשתהיות רבות לגבי העונה הנוכחית. אם להסתמך על המרוץ האחרון באימולה היה נראה שגם העונה צמד החטיארים צ'קה את ביאג'י ינהלו את הקרב על האליפות כשרק טום סייקס הצעיר יכול להבליח מידי פעם. טום סייקס מצידו שוב זינק שוב מעמדת הפול, בפעם השלישית השנה, אך מכאן נראה אחרת לגמרי.

הגשם שעמד באוויר והמסלול הלח עוררו ציפיות למנת אקשן גדושה וזו אכן הגיעה. סייקס פתח היטב והוליך בתחילה כאשר צ'קה זינק טוב גם הוא ועלה למקום השלישי כשאחריו מרקו מלנדרי. ג'ונתן ראה על ההונדה התמקם במקום השני אך בעוד סייקס בורח קדימה מלנדרי עוקף את צ'קה, מתיישב על זנבו של ראה ומצליח לעקוף אותו. ראה מצידו החליק מעט מאוחר יותר והצליח להישאר על אוכף תוך הפגנת קור רוח.
סייקס לצערו לא נהנה מההובלה לאורך זמן שכן תקלה באופנועו גרמה לו לאבד זמן וצמד הב.מ.וו של מלנדרי והאסלם חלפו על פניו.

הקרב בחזית הפך להיות צפוף וכשלוחצים על האופנוע עד הקצה על מסלול לח יש גם נפילות. תאונת שרשרת רבת משתתפים אילצה את המרשלים להניף דגל אדום והמרוץ הופסק. בעוד כולם נערכים לזינוק מחדש הגשם התחדש במלא עוזו והמסלול היה רווי מים. מלנדרי זינק ראשון כשאחריו סילבן ג'יונטולי. האסלם זינק מצוין מהמקום הרביעי ונטל את ההובלה. זמן קצר לאחר מכן ג'ונתן ראה וג'ון הופקינס החליקו בזה אחר זה ולבסוף ליאון האסלם התרסק גם הוא והותיר את ההובלה לג'יונטולי ששמר עליה עד לקו הסיום.

מקצה 2
המקצה השני נפתח לאחר שמזג האוויר התבהר ורוב המסלול יבש אך ישנן לא מעט שלוליות הפזורות לאורכו. יעקוב סמרץ זינק מצוין ועולה למקום הראשון ופותח פער של למעלה משתי שניות על פני סייקס שנעקף על ידי האסלם הקפה מאוחר יותר. 
 סייקס נדחק אט אט אחורנית והשלים סוף שבוע לא מוצלח שבו הוא לא מצליח להעביר את הדומיננטיות שלו במקצי הדרוג למרוץ עצמו. את סייקס עקפו גם ג'יונטולי ולברטי כשג'יונטולי נדבק מהר מאד להאסלם שכבר פתח פער של כשתי שניות ומצליח לעקוף אותו. סייקס אגב סיים את המרוץ במקום השישי.
בחוד נראה שהקרב יהיה בין שני הדוקאטים אבל לג'ונתן ראה היו תוכניות אחרות. ראה חלף על פני האסלם וצמצם את הפער משני הדוקאטי שלפניו כש-3 הקפות לסיום חולף על פניו יעקוב סמרץ שאיבד את המקום הראשון לג'יונטולי זמן קצר לפני כן. סמרץ לא ויתר והמשיך ללחוץ אבל התרסק ובעוד תשומת הלב הופנתה לסמרץ על החצץ, ראה עלה למקום הראשון כשנותרו 3 הקפות לתום המרוץ ומשם ממשיך הישר למדרגה העליונה על הפודיום.

ומה עם צמד השועלים הותיקים צ'קה וביאג'י? צ'קה נאלץ להיכנס לפיטס עקב תקלה טכנית כבר בשלב מוקדם וסיים את המרוץ אחרון. ביאג'י לא הרשים וסיים שמיני אך מצליח לעלות למקום הראשון באליפות הרוכבים בעוד כשהוא מקדים בנקודה אחת את קרלוס צ'קה אבל הקרב האמיתי הוא על המקום הרביעי אותו חולקים מלנדרי וג'יונטלי יחד כשג'ונתן ראה נמצא נקודה אחת אחריהם.
מרוץ הסופרבייק הבא יערך במונזה בעוד שבועיים וכפי שזה נראה עכשיו הכל פתוח בקרב על האליפות.

תוצאות מרוץ הסופרבייק באסן – מקצה 1

מיקום רוכב קבוצה זמן
1 50. סילבן ג'יונטולי דוקאטי ליברטי 18:38.395 דקות
2 34. דויד גיולאנו דוקאטי אלתיאה 2.633+ שניות
3 7. קרלוס צ'קה דוקאטי אלתיאה 3.031 + שניות
4 3. מקס ביאג'י אפריליה 3.927 + שניות
5 58. יוג'ין לברטי אפריליה 4.374 + שניות

תוצאות מרוץ הסופרבייק באסן – מקצה 2

מיקום רוכב קבוצה זמן
1 65. ג'ונתן ראה הונדה 36:45.936 דקות
2 50. סילבן ג'יונטולי דוקאטי ליבריטי 2.819 + שניות
3 58. יוג'ין לברטי אפריליה 12.638 + שניות
4 33. מרקו מלנדרי ב.מ.וו 12.762 + שניות
5 91. ליאון האסלם ב.מ.וו 12.764 + שניות

דירוג הרוכבים לאחר 3 סיבובים

מיקום רוכב קבוצה נקודות
1 3. מקס ביאג'י אפריליה 92 נקודות
2 7. קרלוס צ'קה דוקאטי אלתיאה 91 נקודות
3 66. טום סייקס קאוואסאקי 79 נקודות
4 50. סילבן ג'יונטולי דוקאטי ליברטי 66 נקודות
4 33. מרקו מלנדרי ב.מ.וו 66 נקודות

 

6 תגובות ל WSBK אסן – התוצאות

  1. עם עוד טיפה ניסיון הוא יראה לשני הקשישים אבק. הפוטנציאל של הקאוואסקי ZX10 הוא פשוט מצויין ואני לא אומר את זה כי אני רוכב על קאוואסאקי

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל