מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
סטפן
לרט
פרפקט קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
תמוז
KTM עליון קוביה
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
HJC
מתלה לקסדה

עמותת מסלול סוגרת עונה

עמותת מסלול סוגרת עונה

שרון גולדר

אבי אלבז וחברי הנהלת עמותת "מסלול" הם אנשים רגילים. אנשים בעלי משפחה ועבודה. אנשים שרוצים לעשות שינוי במדינה ולאפשר לאוהבי הדו- גלגלי להגשים את עצמם במדינה מאותגרת מוטורית.
עמותת מסלול היא עמותה לקידום מרוצים דו גלגלים בישראל בראשותו של אבי אלבז אשר מנהל אותה בעזרת חברי ההנהלה אלי חן וסיני בן-סלע. העמותה היא חלק "מהתאחדות הכידונאים בישראל" – בראשותו של שגיא שוורץ שמכילה בתוכה את עמותות האינדורו, המוטוקרוס, הסופרמוטו והטרקטורונים. העמותה פועלת כבר משנת 2005 והמרוצים נערכים בארץ כבר מספר שנים. העמותה אמנם מוכרת על ידי  המדינה כהתאחדות אך כידוע יש בעיתיות מסוימת עם קיום מרוצים בארץ וחוקיותם. בעמותה אופטימיים ואומרים כי לקראת 2012 העניין ייפתר והמרוצים יהפכו חוקיים אחרי רישור סופי של התקנות בחוק הספורט המוטורי.

אז איך זה עובד? הרוכבים מתחרים על גבי אפריליה RS125 או סוזוקי 500GS משופרים כשלאחרונה הצטרפו רוכבים שמתחרים על גבי אופנועי ספורט 600 סמ"ק סדרתיים. ישנם תאריכים קבועים של אימונים ומרוצים ואלי אלבז מדגיש כי כל אחד יכול ומוזמן להשתתף. חברות בעמותה היא בעלות של 100 ₪ בשנה ויש לקחת בחשבון כי אם אתם רוצים להתחרות העלות של התחביב הזה היא בין 10,000- 20,000 ₪ למי שאין ברשותו אופנוע. בכל שנה ישנם עשרה אירועים מוטוריים ובכל אירוע מתקיימים שני מרוצים.
המרוץ בנוי ממקצה דירוג לזמני הקפה באורך של כ-15 דקות בהן בהן כל רוכב מנסה כל רוכב לקבוע את זמן ההקפה המהיר ביותר שלו שלפיו הוא ידורג בזינוק של המרוץ עצמו. המרוץ עצמו מורכב מ-25 הקפות. בכל תום עונה ישנו אירוע ובו מתקיים טקס חלוקת גביעים ומוכרז המנצח המאושר.

טקס חלוקת הגביעים של העונה נערך ביום חמישי האחרון, 17/11, בבית העסק של אלי חן בכפר סבא. האירוע היה מאורגן ומסודר והאורחים התכבדו בגבינות, בירה ועוד מטעמים. האווירה הייתה חגיגית ואופטימית והאנרגיות הטובות מלאו את החלל. במהלך הערב התקיימה שיחה ודובר על העונה שנגמרה ועל הציפיות לגבי העונה החדשה,שאגב, נפתחת כבר בדצמבר.
בטקס חלוקת הגביעים חולקו גם מדליות לזוכי שני המרוצים האחרונים וגם חולקו הוקרות תודה למכונאים ולמי שעזר ותמך. אז הגיע הרגע בו הכתירו את אלופי העונה שחזרו הביתה עם גביעי צלחת מהודרים. הזוכה המאושר של העונה הוא משה חמו שהקדים את אבי אלבז עצמו שסיים שני העונה ואת יאיר נהרי במקום השלישי. טבלת הדרוג המלאה בסוף הכתבה
בסיומה של עונת 2011 ורגע לפני תחילתה של עונת 2012 רוצה אבי להדגיש כי הוא מקווה שהעמותה תגדל ובקרוב, כאשר המרוצים יהפכו חוקיים. כשזה יקרה לדבריו יוכלו להכריז בציבור על מיקום ותאריכים של ימי אימון וימי מרוץ. הוא גם מוסיף ומחזק את ידיהם של כל מי שנותן יד, לחברי ההנהלה חזק ואמץ, כל הכבוד למנצחים של השנה ובהצלחה בשנה הבאה.

אם מרוצים מסקרנים אתכם, ובוערת בכם אש התחרות והרכיבה אתם מוזמנים לפנות אל אלי אלבז בטלפון 050-3488435 ולהצטרף אל כל אלו שמפיקים את המיטב ממה שיש. כי אמנם יש רצוי ויש מצוי, והמרוצים הם לא MotoGP בקטלוניה אבל, אם תשאלו כל אחד ואחד מהמשתתפים על המרוצים הברק בעיניים והחיוך על השפתיים כבר יענו לכם על השאלה.

טבלת הדירוג המלאה לעונת 2011

1 משה חמו 225 נקודות
2 אבי אלבז (נועם חצור) 193 נק'
3 יאיר נהרי (נועם חצור) 134 נק'
4 יוגב הרוש (ספסה, קונטיננטל) 80 נק'
5 נימרוד בוקר (אישימוטו) 47 נק'
6 קיריל (אישימוטו) 45 נק'
7  אלי חן (ספסה, קונטיננטל) 40 נק'
8  ניר שפיצר (מוטוספידי) 25 נק'
תובל ארד 25 נק'
9 יורם קציר 20 נק' 
 –  נאור (אפריליה) 20 נק'
10 חיים שילינג 11 נק'
11 אלי אייזנברג 10 נק'
12 גל ברדה 0 נק'

גלריה

8 תגובות ל עמותת מסלול סוגרת עונה

 1. תודה על עונה מגניבה
  שנמשיך ככה
  ושיהיה פה החוק כבר
  תודה על הסיקור

 2. אוהב לתת בגז ואוהב את כולכם תודה לצוות דוגרי כתבה ברמה גבוה

 3. בכלל לא ידעתי שזה קיים !!!
  נראה מגניב לאללה…..

 4. חבל שעל שום מה נשמט הפרט החשוב הזה, אבל לארז דרור אומנויות יש קרדיט נרחב בבואו לעשות עבודה כל כך יפה, כל כך מושקעת, בבואו לתת יד בקידום ספורט מוטורי בישראל. אני רוצה לראות עסק מוכר אחר שנרתם למשימת ספונסרשיפ כמו ארז דרור. ועל כך נתונה לו תודתי. נמרוד.

 5. בספורט הכי מרתק ומאתגר שיש, ניתן לפנות למערכת דוגר"י לקבלת פרטים על עמותת מסלול, בראשות אבי אלבז. העמותה הזו היא דלת הכניסה לעולם מרוצי האופנועים, הן בהזדמנויות, הן בליווי, והן בתמיכה והדרכה. בואו. בואו בהמוניכם.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל