מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
קונה אופנוע
לרט
פרפקט קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
KTM עליון קוביה
תמוז
לרט
ברקום שמאל
סטפן
מתלה לקסדה
HJC
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה

סוזוקי פורשת גם מה-MotoGP

סוזוקי פורשת גם מה-MotoGP

אופיר דואק

צילום: יצרן

עוד מכה לגריד המתדלדל ב-MotoGP. שבוע לאחר שנדרשה להחליט האם תיקח חלק בעונה הבאה הוציאה סוזוקי הודעה לעיתונות המבשרת על פרישתה מסבב ה-MotoGP. הסיכויים שסוזוקי תישאר בסבב לא היו גבוהים מלכתחילה אך לאור יכולת התחרותיות הסבירה במרוצי סוף העונה, למרות ההתרסקויות של באוטיסטה, היו מי שקיוו לראות גם בעונה הבאה את האופנועים התכלכלים של סוזוקי על הגריד. כעת משפרשה סוזוקי יהיו על הגריד בעונת 2012 רק 12 אופנועי אבטיפוס לכל היותר כאשר היתר יהיו אופנועי CRT המבוססים באופן חלקי על אופנועים סדרתיים.
זה המקום להזכיר שסוזוקי שמוקדם יותר השנה פרשה סוזוקי גם מאליפות הסופרבייק העולמית ולמעשה נותרה באופן רשמי רק באליפות מרוצי הסיבולת אם כי עדין מעניקה תמיכה עקיפה בקבוצות פרטיות בסופרבייק.

נחמה פורתא אפשר למצוא בכך שסוזוקי מבטיחים לחזור בעונת 2014 אבל עד אז הגריד של ה-MotoGP צפוי להראות שונה לגמרי כאשר יושלם המעבר ל-1,000 סמ"ק מחד והסדרה תיפתח לחלוטין עבור אופנועי CRT.
אז נכון, לא מדובר בצעד מעודד עבור ה-MotoGP אך לא משמעותי מידי לאור ההשפעה השולית יחסית של סוזוקי בשנים האחרונות, כאשר השנה הריצה רוב העונה רק אופנוע אחד. ועדין, עצוב לראות עוד קבוצה עם תהילת מרוצים עוזבת את האליפות החשובה מכולן כאשר סימני החלמה לא נראים באופק ויצרנים נוספים לא מתכוונים להצטרף לקלחת שהופכת להיות פושרת.

גלריה

תגובה אחת ל סוזוקי פורשת גם מה-MotoGP

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל