מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
KTM עליון קוביה
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
לרט
לרט
סטפן
פרפקט קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
ברקום שמאל
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה

מוטו GP קטאר גריד: זרקו מדהים עם פול פוזישן

מוטו GP קטאר גריד: זרקו מדהים עם פול פוזישן

גיא בן ברק

מקצה דירוג 2 של המוטו גיפי למירוץ פתיחת העונה מחר בקטאר ב-18:00 שעון ישראל המשיך והעלה את מפלס המתח והעניין שהורגש כבר באימונים, עם צפיפות, דקות אחרונות של החלפת מובילים בקצב מסחרר, זמנים צוללים ושפע קסדות אדומות המסמלות הקפות מהירות מדליקות את המסכים.

בסיום היה זה יוהאן זרקו רוכב קבוצת ימאהה טק3 שדווקא לאחר ההודעה על פרידת הקבוצה והרוכב מימאהה בשנה הבאה, ולאחר שבאימונים אתמול היה חיוור מאוד, התעלה עם הימאהה הישן שלו לזמן הקפה מטורף של 1:53.668 ד', הזמן המהיר ביותר במסלול זה אי פעם, וכבש את הפול פוזישן.

עם זמן כזה התקשו גם גדולי הרוכבים בסדרה להתמודד, מארקז שני בהפרש יחסית גדול של 0.2 שנ', פטרוצ'י עם הדוקאטי החצי רשמי שלישי בהפרש זעיר אחרי ההונדה של אלוף העולם, קראצ'לו מלמד שוב כי ההונדה טובה פותח את השורה השנייה לפני דוביציאוזו עם הדוקאטי המוביל שאמור היה להיות במקום טוב יותר מאשר שורה שנייה, רינס שישי עם סוזוקי.

רוכבי ימאהה הרשמיים רוסי ויניאלס מאכזבים במיוחד למול הישגו של זרקו הרוכב על ימאהה נחותה בקבוצה החצי רשמית, או אולי לא כול כך נחותה מאחר וגם הימאהות הרשמיות עושות שימוש בשילדה מעונת 2016, רוסי יזנק 8 בעוד ויניאלס שנאלץ להתמודד גם במקצה דירוג 1 ממשיך לאכזב ויזנק 12.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל