מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
פרפקט קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
לרט
ברקום שמאל
סטפן
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
rok-straps רצועות קשירה 140
מונדיאל קוביה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
הארלי שמאל
HJC
מתלה לקסדה

זכרונות – ענבל לוטם

זכרונות – ענבל לוטם

צילום: אבי אלבז

קיבוץ, שמש, רצים יחפים בשבילים, תקליטים שבורים, סיקה, נמשים, מלחמת ששת-הימים, בומי ושלה, טבע וציפורים, חווה ומיכאל, בישול הונגרי, מטוס, מעיל פרווה, לונדון, קור, אנגלית קשה שפה, ריבים, מניפולציות שלי, תמימות שלך, צ'לו, ציורים ורישומים, חלוקת עיתונים בבוקר, אופני צ'וֹפֶּר עם הילוכים, כדורסל, משקפיים שבורים, קלייב, Thirty-Seven Arkright Road , ללמוד בע"פ את מספר הטלפון בבית, את מספר הרכב הראשון, את מספר הרכב השני, השחוֹרים, הלרמנים, הקרונגולדים, השפיראים, מנצחי-מקהלות שבאים לבקר, טיולים לסקוטלנד, בחילות בסיבובים, שייט, קור וקור וקור, עננים, רוח, גשם, שלג, החלקה במדרון על מזחלת, ז'קט ועניבה לבי"ס, טיולים, קמפינג, סקנדינביה, איטליה, ישראל, חופית, דירה שכורה, עברית קשה שפה, השחוֹרים, זהרה ויענקל'ה, זהרה ואהרל'ה, ג'וקים, נדלים, חולות רכים וזהובים, חוף ים ושמש קופחת, יציקות בטון, בית משלנו, תיכון ברופין, הכי גבוה במסדר הבוקר בביה"ס, כובע ברט חום, קטי ולצי, סבתא חווה, טכניון, עתודה, אווירונאוטיקה, ורד, מלחמת יום-כיפור, האפלה, פנסי-מכוניות צבועים כחול, לא נוסעים יום אחד בשבוע, טלוויזיה שחור-לבן, מחיקון, אנטי-מחיקון, חיפה, דירה שכורה, אופנוע ראשון, חייל בתותחנים, בסדיר, בקבע, מג"ד, סא"ל במילואים, קריירה בצבא, קריירה ב"ארמ"ז", קריירה כעיתונאי, קריירה כרוכב, קריירה כגורו, ויכוחים אינסופיים, ידע אינסופי, אהבה אינסופית לילדים שלך, למשפחה, לחברים ולחברות שלך, לשותפים שלך לעיתונות ולרכיבה, געגועים לאברהם פורת, לחברים רחוקים, למרחבים, צימאון ללמוד, צימאון למשפחתיות, לזמן פנוי, צימאון לאהבה.

ומשפט מפויס ומפתיע לטובה שאמרת לי בנסיעה לבי"ס-שדה חצבה, כשהתלוננתי על קרוב-משפחה סורר: "משפחה זה הכי חשוב. צריך לקבל כל אחד כפי שהוא, כי הם אלה שנשארים איתנו בסופו של דבר".
 
אוטם שריר הלב
בימים שלאחר השבעה לא בדיוק ידעתי מה אני מרגישה. מין תחושה של חוסר תחושה, מוגדרת היטב על ידי הפינק פלויד האהובים עליך, Comfortably Numb.
החלטתי שהביטוי העברי הכי מתאים לזה הוא "אוטם שריר הלב".
 
שליחות קטלנית
גם אני אוהבת את הסרט הזה, שנתן לך את שם האופנוע שבנית, הטרמינייטור. עכשיו זה לגמרי מוגדר לי, שכל חייך היית בשליחות. עסקת בדברים שהיו ברומו של עולמך, והיית שליח ומחנך לציבור גדול של רוכבים.
לצערנו, השליחות שלך באמת הפכה לקטלנית.

Inconceivable,
כמו שאמר הנוכל הקטן בסרט "הנסיכה הקסומה", ממנו אהבת לצטט. זה לא באמת נתפס שאתה כבר לא פה.

נשמתך תהא צרורה מעכשיו בכל צרור של פרחי-שדה שאקטוף וארצה לתת לך להריח,
בכל צילום מיוחד שאצלם וארצה לשלוח אליך,
בכל ספר שאקרא וארצה לבדוק אם גם אתה קראת,
בכל שיר חנוכה ופסח שאשיר ואחכה שתצטרף בקול שני,
בכל תשבץ וחידאתו שאפתור וארצה להתייעץ איתך.

נוח על משכבך בשלווה ובשלום, אחי.     נתראה בקץ הימים.

וסליחה על הכל. על כל מה שהיה, וכל מה שלא היה.

ענבל

גלריה

10 תגובות ל זכרונות – ענבל לוטם

  1. זה מדהים רמת הכתיבה, הלשון, השפה, הדיוק, המקצועיות. רק את מסכנה שאת כותבת עליו בעבר. זה לא נתפס.

  2. ותמיד בעמוד הראשון "דבר האורך" רק פעם אחת, פעם אחת בודדה טל הסביר שהעורך פשוט ארוך. כל מוטו שקראתי במשך עשוריים הרגשתי מי בחזיתו- פשוט האורך.

  3. זהו אחד השירים האהובים עליי. אקרא לו כעת: רדום בנוחות.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל