מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
קונה אופנוע
מידלנד שחורי 140 על 70
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
תמוז
rok-straps רצועות קשירה 140
לרט
ברקום שמאל
לרט
KTM עליון קוביה
פרפקט קוביה שמאל
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה
הארלי שמאל
HJC

אשת השבוע: מריסה מילר

אשת השבוע: מריסה מילר

אשת השבוע שלנו היא דוגמנית-העל מריסה מילר – ולא בגלל שהיא באמת נמנית על הקרם-דה-לה-קרם של עולם הדוגמניות, מככבת דרך קבע בתצוגות של ויקטוריה'ס-סיקרט והופיעה כבר כמה וכמה פעמים בגליון בגדי הים של ספורטס-אילוסטרייטד, כולל על השער ב-2008. גם לא בגלל שהיא הופיעה בין היתר בגליונות בגדי-הים המדוברים כשבגד הים שלגופה הוא לא יותר מאשר שכבה דקה של צבע.

מילר על שער Sports Illustrated ב-2008. דו"גמנית-על…

לא, הסיבה שהעלמה מילר מופיעה כאן היא היותה פרזנטורית של הרלי-דייוידסון מזה מספר שנים, עם שורה של פרסומות מגניבות/סקסיות. אבל היא לא סתם פרזנטורית: מריסה רוכבת בעצמה על הרלי (מדגם נייטסטר), ולא זו בלבד – היא למדה לבצע בעצמה ברנאאוט! שאפו, בהחלט. לא מאמינים? הנה:

חיפוש קל ברשת יביא שלל תמונות יותר חושפניות של מריסה מילר, אבל כאן הסתפקנו בחלק מפרסומות הרלי שלה. עוד קצת מידע חשוב לגביה: היא בת 33, גובהה 1.73 מ', משקלה 50 ק"ג ומידותיה החשובות – 86-58-89 ס"מ.גם לא כי היא הופיעה בין היתר בגליונות בגדי-הים המדוברים כשבגד הים שלגופה הוא לא יותר מאשר שכבה דקה של צבע

9 תגובות ל אשת השבוע: מריסה מילר

  1. זה נכון היום מבחינה תחבירית? המורה ללשון שלי מתהפכת :). חוץ מזה, גברת מילר נראית אפילו טוב יותר במציאות. מחלקת השיווק של הארלי במיטבה!

  2. מה היו אומרים בפורום 8 אם היו רואים שמתקנים את העברית שלך באתר שלך (אין דבר כזה "בגלל ש")…אבל עם תמונות כאלה סביר שהתחביר מתקלקל.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל