מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

Ad motorsport רוית
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן ימין
שרקו
אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
רוית דדוש עליון
לרט
1 על 1
KTM עליון קוביה
סטפן
פרפקט קוביה שמאל
רפידו
ברקום שמאל
סטומפ
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
HJC
אינדיאן קוביה שמאל

קימקו RevoNex לייצור ב-2021

קימקו RevoNex לייצור ב-2021

אביעד רייס

צילום: יצרן

אחד הכלים המעניינים שנחשפו בתערוכת EICMA האחרונה הוא ה-RevoNex, אופנוע הנייקד החשמלי של קימקו. כעת מסתבר שההמתנה לא תהיה ארוכה – מידע שנחשף במספר גופי עיתונות מובילים בעולם רומז כי האופנוע יגיע לייצור סדרתי כבר ב-2021. 

לאופנוע החשמלי של קימקו מספר מאפיינים מעניינים מאד: הוא בעל גיר הילוכים רגיל, כאשר ההילוך השני מאפשר רכיבה במהירות של מעל ל-100 קמ"ש. נתון מהירות זה מצטרף לנתונים שנחשפו במילאנו ומספרים על מהירות מ-0 ל-100 בפחות מ-4 שניות ומהירות מירבית של כ-200 קמ"ש, אליהם יגיע ה-RevoNex בתוך פחות מ-12 שניות. 

מידע חדש ששוחרר חושף כי לקימקו החשמלי יהיו 4 מצבי רכיבה: 'שקט', 'אסרטיב', 'בולד', ו-'אקסטרים' – כאשר בכל מצב מייצר האופנוע סאונד אחר. נראה שיצרניות האופנועים שעובדות על דגמים חשמליים משקיעות לא מעט מאמצים שמופנים לטובת מציאת פתרונות יצירתיים שנועדו ליצור חווית רכיבה חשמלית שקרובה כמה שיותר לתחושות שמייצר אופנוע עם מנוע בעירה פנימית. 

המחיר לא יהיה זול – זהו לא עוד קטנוע פשוט יחסית מבית קימקו אלא אופנוע חשמלי חזק וטכנולוגי מאד שמצויד גם ברכיבים יוקרתיים ואיכותיים כמו מסך TFT צבעוני, קליפרים של ברמבו ועוד. כנראה שמדובר בכלי היקר ביותר מבית היצרנית הטאיוונית. 

תגובה אחת ל קימקו RevoNex לייצור ב-2021

  1. יאללה, מחכה כבר לכלים החשמליים שמזנקים כמו טייייייל. 🙂

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל