מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
אבניר קוביה שמאל
תמוז
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
KTM עליון קוביה
פרפקט קוביה שמאל
ברקום שמאל
סטומפ
לרט
מונדיאל קוביה
HJC
הארלי שמאל
מתלה לקסדה

קימקו RevoNex לייצור ב-2021

קימקו RevoNex לייצור ב-2021

אביעד רייס

צילום: יצרן

אחד הכלים המעניינים שנחשפו בתערוכת EICMA האחרונה הוא ה-RevoNex, אופנוע הנייקד החשמלי של קימקו. כעת מסתבר שההמתנה לא תהיה ארוכה – מידע שנחשף במספר גופי עיתונות מובילים בעולם רומז כי האופנוע יגיע לייצור סדרתי כבר ב-2021. 

לאופנוע החשמלי של קימקו מספר מאפיינים מעניינים מאד: הוא בעל גיר הילוכים רגיל, כאשר ההילוך השני מאפשר רכיבה במהירות של מעל ל-100 קמ"ש. נתון מהירות זה מצטרף לנתונים שנחשפו במילאנו ומספרים על מהירות מ-0 ל-100 בפחות מ-4 שניות ומהירות מירבית של כ-200 קמ"ש, אליהם יגיע ה-RevoNex בתוך פחות מ-12 שניות. 

מידע חדש ששוחרר חושף כי לקימקו החשמלי יהיו 4 מצבי רכיבה: 'שקט', 'אסרטיב', 'בולד', ו-'אקסטרים' – כאשר בכל מצב מייצר האופנוע סאונד אחר. נראה שיצרניות האופנועים שעובדות על דגמים חשמליים משקיעות לא מעט מאמצים שמופנים לטובת מציאת פתרונות יצירתיים שנועדו ליצור חווית רכיבה חשמלית שקרובה כמה שיותר לתחושות שמייצר אופנוע עם מנוע בעירה פנימית. 

המחיר לא יהיה זול – זהו לא עוד קטנוע פשוט יחסית מבית קימקו אלא אופנוע חשמלי חזק וטכנולוגי מאד שמצויד גם ברכיבים יוקרתיים ואיכותיים כמו מסך TFT צבעוני, קליפרים של ברמבו ועוד. כנראה שמדובר בכלי היקר ביותר מבית היצרנית הטאיוונית. 

תגובה אחת ל קימקו RevoNex לייצור ב-2021

  1. יאללה, מחכה כבר לכלים החשמליים שמזנקים כמו טייייייל. 🙂

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2