אתר בהרצה. אם מצאתם טעות, אנא ספרו לנו ונתקן בהקדם.

קיוואי בנלי
ברקום
קרוזים מטרו עליון מתחת ל- MENU
פרפקט אופנועים
אוגוסטה קוביה הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
אבניר באנר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אפריליה
Ad motorsport
סטפן
לרט
אופנוסנטר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
לארט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
כרמיאל קוביה שמאל
שוברט
HJC
מטרו מבצעי אוגוסט – קוביה שמאל
HRP קוביה שמאל
ברקום קוביה שמאל

קיאנו ריבס מוכר קאסטומים מדוגמים של ARCH

קיאנו ריבס מוכר קאסטומים מדוגמים של ARCH

הקאסטומים של קיאנו ריבס והמעצב גארד הולינגר – בעלי מותג הבוטיק ARCH – נראים טוב, מנוע ענק 2,032 סמ"ק וי טווין אמריקני בכלום אופנוע, גלגלים קלילים תחת אין שילדה, מושבים מינימאליים וכידון. הרכיבים מהטובים שבנמצא, חלקי אלומיניום מכורסם וקרבון, המותג מתמחה בעבודת CNC המבוצעת בסדנא שלהם בלוס אנג'לס, מיתלי האופנועים מיוצרים במיוחד על ידי אוהלינס, וההרכבה בעבודת יד, אגב דגמים אולי השימוש ברבים מוגזם שכן לארץ' הקטנה שני דגמים בלבד, כמובן שאין ייצור סדרתי אלא כול אופנוע נתפר קאסטום מייד על הלקוח ולפי דרישותיו וככה גם נראה המחיר של כול אופנוע שלא פורסם גם לא ברמת בסיס. עם זאת אופנועי תצוגה של ארץ' אמורים להופיע באירופה לאחר התקשרות עם יצרן השלדות סוטר שישמש כמפיץ.

הקאסטומים של ארץ' סביב שני דגמים בסיסים, כולם עם מנוע הוי טווין הגדול. הראשון הוא KRGT-1 קרוזר אגרסיבי אך נוח מספיק למרחקים ארוכים, דגם זה הופיע לראשונה כבר לפני שלוש שנים ולכן יהיה הראשון שימכר לציבור. השילדה צינורות פלדה מינימאליסטית, תת שלדה אלומיניום מכורסם, מזלג קדמי אוהלינס ובולם מתוצרת ארץ', ניתן להתאים לו רגליות קדמיות עם דוושות בלם והילוכים לקרוזינג.

1S. דגם קיצוני ספורטיבי עם המנוע הגדול בשלדת שדרה מרכזית מאלומיניום מכורסם, עם זרוע אחורית חד צידית, תנוחת רכיבה אגרסיבית ללא פשרות, מיכל דלק עשוי שילוב של אלומיניום מכורסם עם קרבון פייבר. גלגלי 7 חישורים.

גלריה

תגיות:

הגב

avatar
wpDiscuz

תגובות

מגדל אבניר
הונדה מגדל