אתר בהרצה. אם מצאתם טעות, אנא ספרו לנו ונתקן בהקדם.

HRP
שוברט עליון מתחת לשורת MENU
קרוזים מטרו עליון מתחת ל- MENU
פרפקט אופנועים
אוגוסטה קוביה הכי עליון
היליט מתנפח באנר עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
אפריליה
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אבניר באנר קוביה שמאל
תמוז
לרט
פרפקט קוביה שמאל
אופנוסנטר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
Ad motorsport
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לארט
סטפן
ברקום קוביה שמאל
HRP קוביה שמאל
שוברט
כרמיאל קוביה שמאל
HJC

נמאס לכם לעמוד לבד ברמזור ולחכות לאור ירוק שלא יגיע? תעברו לכפר סבא

נמאס לכם לעמוד לבד ברמזור ולחכות לאור ירוק שלא יגיע? תעברו לכפר סבא

מיקי כהן

צלם: יח"צ

בהשקעה של כ-200 אלף שקלים, התקינה עיריית כפר סבא ברוב הצמתים בעיר גלאים לרכב דל מתכת אשר מזהים אופנועים, קטנועים ואפילו אופניים. מטרת ההתקנה היתה לזהות, בשעות השפל, גם תנועה של כלים דו גלגליים ולזמן את פעילות הרמזורים בהתאם.
את הפרוייקט, ביצעה העיריה לאחר שעלו בקשות מתושבי העיר אשר המתינו בצמתים מרומזרים זמן רב בשעות השפל. העיריה מסרה, כי בעתיד, יותקנו גלאים כאלו בכל הצמתים המרומזרים בעיר.

מעיריית כפר סבא נמסר: "עיריית כפר סבא חרתה על דגלה את נושאי הסביבה והקיימות, ומסיבה זו מעודדת שימוש באופניים ככלי תחבורה, להם תרומה חשובה לעירוניות, לבריאות התושבים ולהפחתת השימוש ברכב פרטי. כתוצאה מכך, הגודש, הפקקים והרעש מתמעטים. כמו כן, אופניים ככלי תחבורה תורמים להפחתת זיהום האוויר ופליטות גזי החממה ומקדמים את יעדי אמנת האקלים".

צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, "עיריית כפר סבא מציבה בראש את איכות חיי תושבי העיר וקשובה לצורכיהם. אנו פועלים לילות כימים בכדי לשפר את מערך התחבורה העירוני, ולהפחתת הגודש בצמתים בשעות העומס. אני מברך על רישות כלל צמתי העיר בגלאים לרכבים דלי מתכת, שמזהים גם רכבים דו גלגליים".

הילן דהרי, מנהלת מחלקת תחבורה, "אנו שמחים לבשר לציבור הרוכבים הדו גלגליים בעיר כי הוחלט לצאת במבצע של התקנת גלאים לרכבים דלי מתכת שיזהו גם רוכבי דו גלגלי, כולל בשעות השפל. מחלקת תחבורה בעיריית כפר סבא מעודדת שימוש ברכב דו גלגלי, היות והוא מפחית את זיהום הסביבה ואת העומסים בעיר".
לאחר כל אלו, לנו לא נותר אלא לקוות כי גם ערים אחרות יקחו דוגמא מעיריית כפר סבא ויתקינו גלאים אשר יזהו דו"ג בכל הצמתים העירוניות.

הגב

avatar
מיין לפי:   חדש | ישן
עמית
אורח

מבורך ביותר! יש לקדם זאת כתקן מחייב לכל הרשויות המקומיות ולנתיבי ישראל בכל הרמזורים בארץ.

צביקה
אורח
כל הכבוד!

ומתי בכל הארץ?

כותרת
כל הכבוד!
יהב
אורח
חלום שיהיה כזה ברמת גן

סחטיין לכפרסבאים

כותרת
חלום שיהיה כזה ברמת גן
orel
אורח

מה אני עושה במצב שהרמזור לא מתחלף באמצע הלילה?? ההנחה שלי שהוא תקול לכן אני עובר בהתאם לתמרורים באותה צומת. הטיעון שלי מספק בבית משפט במקרה שתופס אותי שוטר?

דני
אורח
מה נראה לך???

ממתין לשלילה שלך

כותרת
מה נראה לך???
wpDiscuz

תגובות

מגדל אבניר
הונדה מגדל