מוטו מדריך. עכשיו בחנויות וכאן

קיוואי בנלי
איפון
מטרו עליון מתחת ל- MENU – מקום 2 – אחד על אחד
פרפקט אופנועים
אפריליה
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
אבניר באנר קוביה שמאל
אייפקס
סטפן
תמוז
אופנוסנטר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
פרפקט קוביה שמאל
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לארט
רפידו
אוגוסטה קוביה הכי עליון
כרמיאל קוביה שמאל
מטרו לבן – קוביה שמאל
הארלי שמאל
ברקום קוביה שמאל
HJC
שוברט
מטרו באנר שמאל הכי עליון
HRP קוביה שמאל

נמאס לכם לעמוד לבד ברמזור ולחכות לאור ירוק שלא יגיע? תעברו לכפר סבא

נמאס לכם לעמוד לבד ברמזור ולחכות לאור ירוק שלא יגיע? תעברו לכפר סבא

מיקי כהן

צלם: יח"צ

בהשקעה של כ-200 אלף שקלים, התקינה עיריית כפר סבא ברוב הצמתים בעיר גלאים לרכב דל מתכת אשר מזהים אופנועים, קטנועים ואפילו אופניים. מטרת ההתקנה היתה לזהות, בשעות השפל, גם תנועה של כלים דו גלגליים ולזמן את פעילות הרמזורים בהתאם.
את הפרוייקט, ביצעה העיריה לאחר שעלו בקשות מתושבי העיר אשר המתינו בצמתים מרומזרים זמן רב בשעות השפל. העיריה מסרה, כי בעתיד, יותקנו גלאים כאלו בכל הצמתים המרומזרים בעיר.

מעיריית כפר סבא נמסר: "עיריית כפר סבא חרתה על דגלה את נושאי הסביבה והקיימות, ומסיבה זו מעודדת שימוש באופניים ככלי תחבורה, להם תרומה חשובה לעירוניות, לבריאות התושבים ולהפחתת השימוש ברכב פרטי. כתוצאה מכך, הגודש, הפקקים והרעש מתמעטים. כמו כן, אופניים ככלי תחבורה תורמים להפחתת זיהום האוויר ופליטות גזי החממה ומקדמים את יעדי אמנת האקלים".

צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, "עיריית כפר סבא מציבה בראש את איכות חיי תושבי העיר וקשובה לצורכיהם. אנו פועלים לילות כימים בכדי לשפר את מערך התחבורה העירוני, ולהפחתת הגודש בצמתים בשעות העומס. אני מברך על רישות כלל צמתי העיר בגלאים לרכבים דלי מתכת, שמזהים גם רכבים דו גלגליים".

הילן דהרי, מנהלת מחלקת תחבורה, "אנו שמחים לבשר לציבור הרוכבים הדו גלגליים בעיר כי הוחלט לצאת במבצע של התקנת גלאים לרכבים דלי מתכת שיזהו גם רוכבי דו גלגלי, כולל בשעות השפל. מחלקת תחבורה בעיריית כפר סבא מעודדת שימוש ברכב דו גלגלי, היות והוא מפחית את זיהום הסביבה ואת העומסים בעיר".
לאחר כל אלו, לנו לא נותר אלא לקוות כי גם ערים אחרות יקחו דוגמא מעיריית כפר סבא ויתקינו גלאים אשר יזהו דו"ג בכל הצמתים העירוניות.

תגובות

מגדל אבניר
הונדה מגדל הימורים