מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
סטפן
לרט
פרפקט קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
מוטוליין עפולה
ברקום שמאל
לרט
מונדיאל קוביה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC
מתלה לקסדה
הארלי שמאל

יבוא גאס גאס יעבור לעופר אבניר?

יבוא גאס גאס יעבור לעופר אבניר?

מערכת מוטו

אם תתברר כאמיתית, זאת כנראה אחת מהחדשות המרעישות שיכולות לנחות על תחום אופנועי השטח הישראלי – לאחר עסקת ק.ט.מ-גאס גאס, יבוא המותג הספרדי לישראל יעבור לידי עופר אבניר, זאת בנוסף למותג הוסקוורנה שכבר מיובא לישראל ע"י החברה.

המהלך דומה מאוד לזה שקרה לאחר עסקה הוסקוורנה-ק.ט.מ ב-2014, לאחר ש-KTM רכשו מ-BMW את הזכויות על הוסקוורנה עבר זיכיון הייבוא של המותג מידי דלק מוטורס (יבואנית ב.מ.וו) לחברת עופר אבניר.

מאז 2014 נמכרו בישראל ע"י עופר אבניר מעל 1,600 אופנועי הוסקוורנה – רובם אופנועי אנדורו – וברישוי אפור עוד כמה מאות אופנועי מוטוקרוס ואנדורו. גאס גאס מיועדת ע"י חברת האם להיות "מותג כניסה" עם תג מחיר זול יותר ולא להתחרות בשני מותגי הפרימיום שלה.

לפני הרבה שנים, כשאופנועי גאס גאס הגיעו לראשונה לישראל, הם עשו מהפכה של ממש בתחום ויכול מאוד להיות גודלו של שוק האנדורו היום בישראל מושפע מאוד מכניסת המותג בזמנו. אם המהלך יצא לפועל – צפוי להיות עוד שינוי משמעותי בתחום אופנועי השטח בישראל.

זיכיון היבוא הנוכחי של גאס גאס נמצא בידי מטרו, זאת מאז דצמבר 2017, לפני כן יובא המותג ע"י חברת בת של יבואנית הרכב סמל"ת.

אין עדיין אישור רשמי מאף אחד מהגורמים, אך השמועות מבוססות מאוד ומקורות יודעי דבר אישרו זאת. נעדכן בכל התפתחות שתהיה.

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל