מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
KTM MENU
אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
שרקו
מטרו באנר שמאל הכי עליון
לרט
KTM עליון קוביה
אישימוטו באנר קוביה שמאל
פרפקט קוביה שמאל
סטומפ
רוית דדוש עליון
KTM שמאל
ברקום שמאל
תמוז
רפידו
HJC
אינדיאן קוביה שמאל
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה

ה-RevONEX של קימקו יגיע למילאנו

ה-RevONEX של קימקו יגיע למילאנו

אביעד רייס

צילום: יח"צ

טיזר ששוחרר ליקום המקביל של הרשת בימים האחרונים יותר מרומז כי כלי חשמלי נוסף ל-SuperNEX עליו עובדת קימקו בשנים האחרונות, ה-RevONEX, קרוב לחשיפה. בסרטון שצולם בכמה ערים גדולות בעולם אמנם לא רואים ולו תמונה אחת של הכלי עצמו אך אם מתעמקים אפשר ללמוד ממנו דווקא הרבה: מספר אנשים שנשאלים על דעתם לגבי עתידה של התחבורה ה"אישית" באנגלית: Personal Mobility או Personal Transportation לכיוונה צועד העולם בצעדי ענק. מבחינת המשתתפים בסרטון התחבורה האישית היא חשמלית ומצוידת בטכנולוגיה מתקדמת וירוקה, כוללת מאפיינים של אנרגיה מתחדשת. 

בחלק השני של הסרטון הטיזרי, חלק מהמרואיינים הם רוכבים (שלא בטוח שהם ממש עוברי אורח תמימים) שמתבקשים לתאר כיצד הם רואים את האופנוע הבא שלהם: "?How would you like your NEX motorbike" רמיזה לשמו של האופנוע החדש בטקסט והם עונים כי התכונות החשובות הן תאוצה חזקה, אופנוע שמרגש לרכיבה, טכנולוגיה מתקדמת, בטיחות וסאונד טוב (לא ברור איך זה ישתלב עם המנוע החשמלי) ועוד. 

התשובות מעניינות ולאט לאט אפשר להבין שהן בעצם מספקות לנו מידע אמיתי, כך בוחרת קימקו לתאר בעבורנו את הכלי החדש שלה בלי לחשוף אותו בתמונה או סרטון. בסוף הוידאו מוגש למשתתפים טאבלט  כנראה עם תמונה של החשמלי והתגובות – חיוביות במיוחד. אנחנו ממתינים לגלות אותו בתערוכה.

 

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל