מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן ימין
קונה אופנוע
שרקו
אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
KTM שמאל
סטפן
לרט
פרפקט קוביה שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
KTM עליון קוביה
תמוז
סטומפ
1 על 1
לרט
HJC
מתלה לקסדה
הארלי שמאל
אינדיאן קוביה שמאל
מונדיאל קוביה

ה-Hypertek החשמלי-עתידני מגיע לייצור

ה-Hypertek החשמלי-עתידני מגיע לייצור

מערכת מוטו

צילום: יצרן

דברים מעניינים קורים בדרום אפריקה. לא, אנחנו לא מדברים על פוליטיקה אלא על ה-Hypertek, אחד האופנועים היותר בלתי רגילים שנחשפו אליהם בשנים האחרונות ויגיע לייצור עד 2022. האופנוע עם העיצוב המיוחד הוצג בתערוכת מילאנו האחרונה ועורר לא מעט סקרנות – ואפשר להבין למה.

מדובר בשיתוף פעולה בין חברת BST מדרום אפריקה שמתמחה בייצור רכיבי קרבון-פייבר ובין פייר טורבלנץ', אחד המעצבים שעיצבו דגמים מפורסמים של דוקאטי ביניהם ה-749, ה-999, המולטיסטראדה וההיפרמוטרד, כמו גם את ההימליאן של רויאל אנפילד ודגמים נוספים למוטו גוצי וקאג'יבה, כך שמדובר במישהו שיודע דבר או שניים על עיצוב אופנועים.

ה-Hypertek לוקח את מושג העירום צעד אחד קדימה – בלי פיירינג, עם מנוע 80KW חשמלי חשוף לחלוטין וזנב 'צף'. טווח הרכיבה עומד על פי הדיווחים על כ-200 ק"מ וזמן הטעינה מהיר במיוחד, כשתוך חצי שעה הסוללה תהיה טעונה במלואה בשימוש במטען DC מהיר.

טורבלנץ' אומר שלדעתו אופנועים חשמליים 'רגילים' הם משעממים, וזו הסיבה שהוא רצה ליצור כאן משהו שהעין לא תעכל מיד. ה-Hypertek מצויד גם במחולל רעשים מובנה שמייצר סאונד של אופנוע עם מנוע בעירה פנימית – סאונד שהבעלים יכול אגב להחליף, כך על פי החברה. השלדה והגלגלים – מקרבון, וחלקים רבים באופנוע הודפסו בטכנולוגיית 3D, מה שמוסיף עוד נופך מיוחד לאופנוע הזה.

לא תמצאו כאן מסך תצוגה או מראות – כל המידע כולל מצלמה אחורית שמחליפה את המראות הקונבנציונאליות מוצג בתצוגה פנימית בקסדה מיוחדת שיקבלו הרוכשים. הזנב כאמור צף – אין כאן בולם רגיל כמו שאנחנו רגילים לראות – אם תסכלו טוב תגלו אותו מובנה בתוך הזרוע האחורית.

האופנוע הלא שגרתי יגיע לייצור כבר בתוך שנתיים, כאשר התקבלו כאמור מעל ל-10 הזמנות בטוחות יחד עם 50 מתעניינים נוספים. שתי הזמנות התקבלו מלקוחות מקומיים לאופנוע שמחירו עומד כאמור על כ-80,000 דולר. מהחברה מוסרים כי מדובר בגרסה ראשונה, ובהמשך צפויות גרסאות נוספות ומשודרגות, בעיקר עם טווחי רכיבה גדולים יותר.

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

2 תגובות ל ה-Hypertek החשמלי-עתידני מגיע לייצור

  1. ימות העולם לא ארכב על אופנוע חשמלי ובטח שלא אשלם סכום מפגר כזה חחח

  2. אבי, תן להם לשחק בקקה עם הלקוחות שאוהבים כאשר מחרבנים עליהם. מסתבר שגם שוק מסריח של חרא זה שוק עם היצע וביקוש. פחחח…כשסוללה תיטען באין סוף פעמים, כשטעינה שלה תיקח דקה, כשהסוללה תספיק ל 400 קילומטרים, וכשאופנועים חשמליים חסרי כל פטנט ייחודי יהיו זולים יותר מאופנועי בנזין בני דורונו…או כשיגיע המשיח…תחזרו לעניין אותנו בדרק החשמלי הזה.

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2