מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
לרט
מוטוליין עפולה
לרט
תמוז
ברקום שמאל
פרפקט קוביה שמאל
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה
HJC

הזירו SR/S החדש דלף לרשת לפני החשיפה הרשמית

הזירו SR/S החדש דלף לרשת לפני החשיפה הרשמית

מערכת מוטו

צילום: יצרן

זה היה אמור לקרות בצורה רשמית רק ב-24 לחודש, אבל יש מי שכבר לא יכלו לחכות וכך מצא את עצמו הסרטון של ה-SR/S החדש של זירו מגיע לרשת – כנראה שהפעם לא מדובר בהדלפת יח"צ כאילו לא מכוונת ובינתיים הסרטון ירד מהרשת והותיר אותנו עם תמונות בלבד. הדגם החדש של זירו הוא אופנוע חשמלי עם פיירינג מלא, שעושה שימוש בפלטפורמה של הדגם הבכיר של המותג, ה-SR/F העירום שהתחיל להימכר לאחרונה גם בישראל תחת מטרו – היבואן החדש של האופנועים החשמליים של זירו בישראל.

האופנוע מציע כאמור עיצוב ספורטיבי עם פיירינג מלא ומשקף כשהדוברת בסרטון טוענת לארגונומיה משופרת שכוללת כידון גבוה יותר ורגליות רוכב נמוכות יותר, מוזר בהתחשב ביעוד "הספורטיבי", וגם להתייעלות בטווח הרכיבה עם שיפור של 13% בטווח ברכיבה עירונית, שעומד כיום על כ-260 ק"מ בדגם ה-SR/F. עוד נשמע בסרטון כי הבולמים כוונו מחדש לטובת שיפור הנוחות ברכיבה, ושהמנוע החשמלי של ה-SR/S מוציא הספק של כ-110 כ"ס ומומנט של כ-19.5 קג"מ, נתונים זהים לדגם הנייקד.

יחידת השליטה Cypher III, מנוע ה-ZF75-10 הבכיר של היצרן, מערכת בקרת האחיזה וגם מצבי הרכיבה, כולם מגיעים מדגם הנייקד הקיים, כמו גם האפליקציה הייעודית ומסך ה-TFT הצבעוני שניתן לראות בסרטון החשיפה של ה-SR/S החדש של זירו.

מחירו עדיין לא ידוע, כאמור האופנוע לא נחשף עדיין רשמית. מחירה של גרסת הפרימיום של דגם הנייקד נקבע בישראל 99,985 ש"ח, בעוד שגרסת הסטנדרט הזולה מעט יותר עולה 92,985 ש"ח. נמתין לראות כיצד יתומחר ה-SR/S החדש, בתקווה שנזכה לראות אותו מגיע בקרוב לישראל.

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל