מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
ברקום שמאל
פרפקט קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
rok-straps רצועות קשירה 140
תמוז
לרט
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה
HJC

הונדה חושפת קונספט CB-F בתערוכה וירטואלית

הונדה חושפת קונספט CB-F בתערוכה וירטואלית

אסף לביא

צילום: יצרן

הונדה חשפה בתערוכה מקוונת מספר דגמים חדשים וביניהם גם דגם קונספט המבוסס על ה-CB1000R, זאת לאחר שהתכוונה להציגו בתערוכת אוסקה שבוטלה בעקבות הקורונה.

ה-CB-F קונספט מקשט את ה-CB1000R בעיצוב ברוח ה-CB900F האייקוני. השלדה, המנוע, המתלים, הבלמים, הגלגלים ובעיקרון רוב המכלולים, נשארים זהים למקור כשהזנב, מיכל הדלק, האגזוז, לוח השעונים ויחידת הפנס הקדמי דומים יותר לדגם ה-900F הישן, שאם לא הזרוע האחורית החד צידית והבולם היחיד מאחור היו גורמים לנו להתבלבל ולחשוב שמדובר ב-900F משודרג.

ברוב העולם רכב ואופנועי רטרו זוכים להצלחה מסחררת והונדה ניסו לפני כעשור לשווק בשוק העולמי אופנוע רטרו עם בסיס צנוע, אז היה זה ה-CB1100 מקורר האוויר, שהיה אופנוע מצוין אך לא נחל הצלחה רבה במכירות. אם הונדה תביא את ה-CB-F קונספט לייצור סדרתי עם בסיס ביצועיסטי כמו של ה-CB1000R אולי הפעם זאת תהיה הצלחה לה ציפו.

למרות שהקונספט נחשף בהשקה וירטואלית, סביר להניח שהונדה תרצה להשיק דגם חדש לשוק העולמי בתערוכת רכב אמיתית, כנהוג, אך שאר תערוכות הרכב שהיו מתוכננות ל-2020 נדחו למועד לא ידוע ונראה שגם תערוכת EICMA שמתקיימת בנובמבר במילאנו לא תתקיים השנה, נאלץ לחכות ולראות מתי יגמר המשבר ואיך הוא ישפיע על שוק הרכב.

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

2 תגובות ל הונדה חושפת קונספט CB-F בתערוכה וירטואלית

  1. נראה קצת פתטי. רטרו סבבה, אבל כמה שנים אפשר ללכת אחורה??????? 🙂

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל