אתר בהרצה. אם מצאתם טעות, אנא ספרו לנו ונתקן בהקדם.

מטרו ימין 4
שוברט עליון מתחת לשורת MENU
קרוזים מטרו עליון מתחת ל- MENU
KTM טופ מתחת ללוגו
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אוגוסטה קוביה הכי עליון
אבניר באנר קוביה שמאל
אפריליה
הווסקוורנה באנר שמאל
לארט
לרט
פרפקט קוביה שמאל
Ad motorsport
סטפן
תמוז
KTM עליון קוביה
אופנוסנטר קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום קוביה שמאל
מטרו מבצעי אוגוסט – קוביה שמאל
HRP קוביה שמאל
שוברט
כרמיאל קוביה שמאל
HJC

WSBK פורטוגל: זהו חברים, העסק גמור, רק אסון ימנע תואר שלישי רצוף לריי וקאוואסאקי

WSBK פורטוגל: זהו חברים, העסק גמור, רק אסון ימנע תואר שלישי רצוף לריי וקאוואסאקי

גיא בן ברק

צלם: יח"צ

מאה ועשרים נקודות יתרון על טום סייקס שבמקום השני, מאה שלושים וחמש נקודות יתרון על רוכב דוקאטי הרשמי צ'אז דייויס; עם השלמת סבב 10 בפורטוגל אפשר לומר די בביטחון כי אליפות הסופרבייק העולמית סיימה את עונת 2017 שלושה סבבים לסיום העונה, גם אם רשמית נותרו 6 מירוצים בצרפת, ספרד וקטאר (שימו לב מירוצים בשישי שבת) ובהסתייגות המתבקשת כי מירוצי אופנועים זה מה שזה והכול יכול לקרות – ועדיין עם יתרון נקודות כה גדול יכולים ג'וני ריי וקאוואסאקי לרשום וי גדול על אליפות נוספת, שלישית רצופה במספר. ואפשר גם לומר כי עם הפרשי נקודות כאלה העניין והמתח אינם קיימים באליפות הזו ואין פלא שמספר הצופים בסופרבייק התרסק לכלום ולא ברור עתידה של הסדרה הזאת אם לא ישתנה משהו ומהר.

ריי יוצא מפורטוגל עם מאזן מושלם של 50 נקודות, אולם בעוד במירוץ מספר 1 צ'אז דייויס יריבו הגדול של ריי סיים שני והנזק היה רק 5 נקודות לרעת דוקאטי, הרי שהיום במירוץ2 דייויס לא צבר נקודות כלל; עם פער של 135 נקודות מול דייויס ריי צריך באמת למות חס וחלילה כדי להפסיד את האליפות הזו, וזה נכון גם לגבי סייקס בן קבוצתו המסכן של ריי שבמקום השני אך בפער של 120 נקודות מבן קבוצתו.

ב-29.9 בסבב הסופרבייק במאגני קור זה יהפוך לרשמי – תואר עולמי שלישי רצוף לקאוואסאקי ZX-10R ולג'וני ריי, עונה נוספת של כישלון לדוקאטי, ועם סופרבייק וי ארבע חדש אשר נחשף אפשר לרשום בעצב כי דוקאטי פאניגאלה היה לסופרבייק הראשון של דוקאטי בכול הזמנים שלא זוכה ולו באליפות סופרבייק עולמי בודדת. ל-916 יש הרבה, 999 גם, 1090 גם, ורק לדוקאטי הכי מושקע בכול הזמנים למעט מוטו גיפי, לא נשאר כלום.

הגב

avatar
מיין לפי:   חדש | ישן
ארז
אורח

למה התחלתם ב 916 ?
לפניו זכו כבר ה 851 ו ה 888
הכלים שהתחילו את השושלת המפוארת

wpDiscuz

תגובות

מגדל אבניר
הונדה מגדל