מוטו מדריך. עכשיו בחנויות וכאן

קיוואי בנלי
איפון
מטרו עליון מתחת ל- MENU – מקום 2 – אחד על אחד
פרפקט אופנועים
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
אפריליה
אבניר באנר קוביה שמאל
רפידו
Ad motorsport
סטפן
אייפקס
תמוז
KTM עליון קוביה
פרפקט קוביה שמאל
אופנוסנטר קוביה שמאל
לארט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
מטרו לבן – קוביה שמאל
HRP קוביה שמאל
הארלי שמאל
HJC
כרמיאל קוביה שמאל
שוברט
אוגוסטה קוביה הכי עליון

מוטו GP ארגון גריד: רוסי מדהים על השורה הראשונה

מוטו GP ארגון גריד: רוסי מדהים על השורה הראשונה

גיא בן ברק

צלם: יח"צ

מקצה הדירוג הקובע למירוץ המוטו GP ה-14 בעונת 2017 בארגון ספרד רואה את ולנטינו רוסי הגיבור לא רק מצליח לרכב תחת הפציעה ברגלו, רוסי יזנק למירוץ מחר מהשורה הראשונה, מקום שלישי תוך מאמץ ניכר בחום הכבד במסלול, חום שרק צפוי להיות חמור יותר מחר.

בן קבוצתו של רוסי, מאבריק ויניאלס, נאבק מול האופנוע עד שמצא את הנוסחא ממש בהקפות האחרונות ויזנק מהפול במירוץ שעלול להיות אחרון מבחינת הרלוונטיות של הספרדי לאליפות השנה. במקום השני לורנזו ההולך ומשתפר, מכה לדוביציאוזו בן קבוצתו שיזנק מהמקום השביעי, דובי צמוד למארקז בראש הטבלה וכול פיפס בשלב זה של מירוץ אחרון לפני שלושה מירוצים באוקיאניה קריטי.

ומארקז? המסלול בארגון בהקפות שמאליות אהוב על מארקז שאמור היה לכבוש פול פוזישן חמישי רצוף מאז החל לרכב בקטגוריה העליונה בשנת 2013. מארקז הוביל כצפוי בחציו הראשון של מקצה הדירוג – ואז באה ההתרסקות הבלתי נמנעת אצלו, כמו במקצה אימון4 ממש דקות קודם, זה לא נגמר, נכון שמארקז מצליח לקום מכול התרסקות כאילו כלום אבל משהו מהעוד ועוד נפילות הללו עלול להיגמר רע באמת. מארקז יזנק מהמקום החמישי, גם הוא בשלב קריטי במירוץ הצמוד לאליפות ובמסלול זה הוא אמור היה לפתוח את הפער החשוב ביציאה לשלב האחרון באליפות. נראה מה יהיה במירוץ, מחר בשעה 15:00 שעון ישראל.

תגובות

מגדל אבניר
הונדה מגדל הימורים