אתר בהרצה. אם מצאתם טעות, אנא ספרו לנו ונתקן בהקדם.

קיוואי בנלי
שוברט עליון מתחת לשורת MENU
קרוזים מטרו עליון מתחת ל- MENU
פרפקט אופנועים
אבניר באנר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אוגוסטה קוביה הכי עליון
אפריליה
Ad motorsport
לארט
לרט
אופנוסנטר קוביה שמאל
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
תמוז
פרפקט קוביה שמאל
שוברט
HRP קוביה שמאל
HJC
ברקום קוביה שמאל
מטרו מבצעי אוגוסט – קוביה שמאל
כרמיאל קוביה שמאל

מוטו GP ארגון גריד: רוסי מדהים על השורה הראשונה

מוטו GP ארגון גריד: רוסי מדהים על השורה הראשונה

גיא בן ברק

צלם: יח"צ

מקצה הדירוג הקובע למירוץ המוטו GP ה-14 בעונת 2017 בארגון ספרד רואה את ולנטינו רוסי הגיבור לא רק מצליח לרכב תחת הפציעה ברגלו, רוסי יזנק למירוץ מחר מהשורה הראשונה, מקום שלישי תוך מאמץ ניכר בחום הכבד במסלול, חום שרק צפוי להיות חמור יותר מחר.

בן קבוצתו של רוסי, מאבריק ויניאלס, נאבק מול האופנוע עד שמצא את הנוסחא ממש בהקפות האחרונות ויזנק מהפול במירוץ שעלול להיות אחרון מבחינת הרלוונטיות של הספרדי לאליפות השנה. במקום השני לורנזו ההולך ומשתפר, מכה לדוביציאוזו בן קבוצתו שיזנק מהמקום השביעי, דובי צמוד למארקז בראש הטבלה וכול פיפס בשלב זה של מירוץ אחרון לפני שלושה מירוצים באוקיאניה קריטי.

ומארקז? המסלול בארגון בהקפות שמאליות אהוב על מארקז שאמור היה לכבוש פול פוזישן חמישי רצוף מאז החל לרכב בקטגוריה העליונה בשנת 2013. מארקז הוביל כצפוי בחציו הראשון של מקצה הדירוג – ואז באה ההתרסקות הבלתי נמנעת אצלו, כמו במקצה אימון4 ממש דקות קודם, זה לא נגמר, נכון שמארקז מצליח לקום מכול התרסקות כאילו כלום אבל משהו מהעוד ועוד נפילות הללו עלול להיגמר רע באמת. מארקז יזנק מהמקום החמישי, גם הוא בשלב קריטי במירוץ הצמוד לאליפות ובמסלול זה הוא אמור היה לפתוח את הפער החשוב ביציאה לשלב האחרון באליפות. נראה מה יהיה במירוץ, מחר בשעה 15:00 שעון ישראל.

הגב

avatar
wpDiscuz

תגובות

מגדל אבניר
הונדה מגדל