חדש! מוטו מדריך בשיתוף יד2. עכשיו בחנויות וכאן

קיוואי בנלי
רוית עליון
מתחת לשורת MENU מטרו-בטא
KTM
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
אבניר באנר קוביה שמאל
אפריליה
פרפקט קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
סטפן
אוטומוטור
לרט
אייפקס
אופנוסנטר קוביה שמאל
לארט
KTM עליון קוביה
כרמיאל קוביה שמאל
שוברט
HRP קוביה שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
HJC
ברקום קוביה שמאל
מטרו לבן – קוביה שמאל

מוטו GP ארגון גריד: רוסי מדהים על השורה הראשונה

מוטו GP ארגון גריד: רוסי מדהים על השורה הראשונה

גיא בן ברק

צלם: יח"צ

מקצה הדירוג הקובע למירוץ המוטו GP ה-14 בעונת 2017 בארגון ספרד רואה את ולנטינו רוסי הגיבור לא רק מצליח לרכב תחת הפציעה ברגלו, רוסי יזנק למירוץ מחר מהשורה הראשונה, מקום שלישי תוך מאמץ ניכר בחום הכבד במסלול, חום שרק צפוי להיות חמור יותר מחר.

בן קבוצתו של רוסי, מאבריק ויניאלס, נאבק מול האופנוע עד שמצא את הנוסחא ממש בהקפות האחרונות ויזנק מהפול במירוץ שעלול להיות אחרון מבחינת הרלוונטיות של הספרדי לאליפות השנה. במקום השני לורנזו ההולך ומשתפר, מכה לדוביציאוזו בן קבוצתו שיזנק מהמקום השביעי, דובי צמוד למארקז בראש הטבלה וכול פיפס בשלב זה של מירוץ אחרון לפני שלושה מירוצים באוקיאניה קריטי.

ומארקז? המסלול בארגון בהקפות שמאליות אהוב על מארקז שאמור היה לכבוש פול פוזישן חמישי רצוף מאז החל לרכב בקטגוריה העליונה בשנת 2013. מארקז הוביל כצפוי בחציו הראשון של מקצה הדירוג – ואז באה ההתרסקות הבלתי נמנעת אצלו, כמו במקצה אימון4 ממש דקות קודם, זה לא נגמר, נכון שמארקז מצליח לקום מכול התרסקות כאילו כלום אבל משהו מהעוד ועוד נפילות הללו עלול להיגמר רע באמת. מארקז יזנק מהמקום החמישי, גם הוא בשלב קריטי במירוץ הצמוד לאליפות ובמסלול זה הוא אמור היה לפתוח את הפער החשוב ביציאה לשלב האחרון באליפות. נראה מה יהיה במירוץ, מחר בשעה 15:00 שעון ישראל.

תגובות

תגובות

מגדל אבניר
הונדה מגדל