מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
לרט
KTM עליון קוביה
rok-straps רצועות קשירה 140
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום שמאל
סטפן
תמוז
לרט
פרפקט קוביה שמאל
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה

דקאר 2020: תוצאות היום השני

דקאר 2020: תוצאות היום השני

אביעד רייס

צילום: יח"צ

393 ק"מ היוו את הסטייג' הקצר ביותר של דקאר 2020, אך לא היה מדובר במסלול קל – דרכים רצופות בסלעים חדים ומשוננים עשו חיים קשים לצמיגים, למערכות המתלים ולמתחרים בכל הקטגוריות, שסבלו מפנצ'רים ועיכובים. 

בקטגוריית האופנועים נרשמו 2 הפתעות גדולות, כשרוס בראנץ' רוכב ק.ט.מ מספר 18 מבוצואנה מנצח את הסטייג' הראשון בקריירת הדקאר שלו ומביא את הניצחון הראשון בהיסטוריה למדינה שלו בקטגוריית האופנועים. טובי פרייס שזינק ראשון ליום השני איבד 12 דקות שלמות במהלך הרכיבה וסיים את היום במקום ה-17 בלבד, כשסם סנדרלנד רוכב אוסטרלי נוסף של קבוצת רד בול ק.ט.מ קוטף את ההובלה בדירוג הכללי. במקום השלישי והרביעי נמצאים קוונטנילה רוכב הוסקוורנה ובנווידס רוכב ימאהה. לאיה סאנז רוכבת גאס גאס – מסיימת את היום השני במקום ה-37. 

פרננדו אלונסו אלוף ה-F1 שמר על קצב יפה במהלך המקטע, אך התנגשות עם סלע אחרי 160 ק"מ בלבד קרעה גלגל מהטויוטה שלו וגרמה לו לעיכוב של מעל לשעתיים וחצי. נאסר אל-עטייה מסיים במקום ה-5 כ-11 דקות אחרי המוביל, קרלוס סיינז במקום ה-6 וסטפן פטרהנסל מסיים את הסטייג' השני במקום ה-12 בלבד. 

ממש כמו שהימרנו בהתחלה, איגנסיו קסאלה והימאהה רפטור 700 הם השליטים הבלתי מעורערים של קטגוריית הטרקטורונים. הקרב עדיין צמוד עם רפאל סוניק הפולני שמסיים גם את הסטייג' השני במקום השני – קצת יותר מ-3 דקות אחרי המוביל. 

ב-SBS מובילים קונטרדו הצ'ילאני והקאן-אם מאבריק X3 כאשר למקום השלישי מגיעה באגי ה-ZEPHYR של צוות מזימבבואה. קייסי קורי מסיים את הסטייג' השני במקום החמישי בלבד. 

משאית ה-"מאז" לא עושה חיים קלים לצוות הקאמאז של דמיטרי סוטניקוב, ומדלגת במהירות ויעילות גדולה יותר מהמפלצת הרוסית אל מעבר לקו הסיום של הסטייג' השני. קצת יותר מדקה הפרש בין שני המקומות הראשונים. 

בסטייג' השלישי, מחכה למתחרים מסלול קשוח באורך של 504 ק"מ.

עוד בנושא זה 

דקאר 2020: תוצאות היום הראשון

דקאר 2020: מחממים מנועים

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל