מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
ברקום
ייעוץ קניה – עליון מתחת ללוגו
KTM MENU
שרקו
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
אבניר קוביה שמאל
לרט
אופנוסנטר קוביה שמאל
לרט
KTM עליון קוביה
רפידו
רוית דדוש עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
פרפקט קוביה שמאל
סטפן
KTM שמאל
ברקום שמאל
HJC
מתלה לקסדה
הארלי שמאל
אינדיאן קוביה שמאל

אילן המהיר – מסורת של שנים

אילן המהיר – מסורת של שנים

עמית משיח

צילום: אריק רוזנבלום

*ידיעה פרסומית*

סוכנות למכירת כלים חדשים, מחלקת טרייד-אין ענפה – למשומשים, אביזרים ומיגון לרוכב וגם לדו"ג וכמובן – מוסך מורשה משרד התחבורה ומורשה מטרו מוטור, מהותיקים והמקצועיים בענף.

את כל הסיפור הזה של 'מוסך המהיר' התחיל בכלל הסבא – משה מישאלוב, בפעם הראשונה שגדלה תל-אביב והתרחבה מזרחה, על חשבון אדמות הפרדסים של המושבה הטמפלרית 'שרונה' (לפני שהפכה למרכז הבילוי ההיפסטרי הנוכחי). אז, בימיו הראשונים של רחוב המסגר, היו חולות במקום כביש ושלל 'משפרי דיור' שהיו עסוקים בתנופת הבניה. כאז גם היום – מצרות עבודות הרכבת הקלה את מעבר הולכי הרגל ומרחיקות את נהגי הרכב ממרכז הכרך, חוסמות לנו גישה נוחה אל החומוס האגדי ומאלצות אותנו לבצע עיקוף קל, בכדי להיכנס למוסך ולחנות המכירה שבחזיתו.
.

על המוסך מופקד אילן עצמו – אחד הבנים של אותו משה 'המהיר' המקורי – מוסך קטן ונקי, עם נהלי עבודה מוקפדים ויחס חם לכל רוכב ורוכבת – עם הילוכים או אוטומט. ייצוג מלא לכל מחלקות הטיפול וגישה בריאה, מלווה בכוס קפה וחיוך. ממש ככה, כבר המון שנים, מאז שנות ה-60'.

על המכירות אחראי איציק, נכד באותה משפחה דו-גלגלית גאה, מעבר למכירת חדשים ומשומשים תמצאו אצלם בתצוגה הקבועה גם שפע גדול של קסדות, מעילים, כפפות, מגינים, שמנים, שרשראות ומנעולים.
הכל מהכל – ובמחיר זול.

ואל תתנו לכל הסיפורים מהעבר ו'קול משק כנפי ההיסטוריה' לבלבל אתכם – צוות המוסך וגם סוכני המכירות מעודכנים בכל החידושים שיש למטרו-מוטור לעדכן מעת לעת, כולל כנסים בחו"ל והשתלמויות ספציפיות לדגמים השונים.
.

ובכל זאת, למה לא לעבור למקום אחר, עד תום השיפוצים ברחובות?
"אמנם נרשמה הפרעה של 30-40% במחזור העסקים", אומר לנו איציק, "אבל מעגל הלקוחות הקבועים ממשיכים להגיע וכמובן שהמחירים האטרקטיביים שלנו ממשיכים להוות סיבה מספיק טובה להתאמץ ולהגיע".

אילן מוסך המהיר
מנחם בגין 110 ת"א
03-5615464, 054-4748190

אילן המהיר – מכירות ואבזרים
מנחם בגין 108 ת"א
03-5608956, 03-5616191

*ידיעה פרסומית*

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל