מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

קיוואי בנלי
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
KTM MENU
אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
שרקו
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
לרט
אוגוסטה קוביה הכי עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
תמוז
ברקום שמאל
KTM שמאל
לרט
1 על 1
סטפן
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
HJC
אינדיאן קוביה שמאל
מתלה לקסדה

מרצדס משיקה 2 דגמים אורבניים חדשים

מרצדס משיקה 2 דגמים אורבניים חדשים

שי שיוביץ

צילום: יצרן

כלמוביל, יבואנית מרצדס, מסתערת על שוק היוקרה הקומפקטי ומשיקה את דגמי ה-CLA וה-A Sedan. הרכבים החדשים עומדים בתפיסת העיצוב והטכנולוגיה החדשה של הקונצרן עם היצע מנועים חדש, מערכת MBUX משופרת ומערכות עזר וסיוע לנהיגה סמי אוטונומית. לדגמים אלה יצטרפו בקרוב 5 דגמים חדשים נוספים.

אריאל פינטו מנכ"ל קבוצת רכבי היוקרה בכלמוביל מרצדס: "מרצדס ממשיכה להשקיע בדור העתיד. ואחרי הA-Class שהציבה סטנדרט חדש בסגמנט הקומפקטיות היוקרתיות משיקה היום 2 רכבים חדשים מאותה המשפחה הפונה ללקוחות הצעירים של שוק היוקרה. שניהם מביאים לידי ביטוי את האיכות הבלתי מתפשרת של מרצדס בטכנולוגיות פורצות דרך, התנהגות הנהג וחוויית הנוסעים"

ה- CLA יצא בגרסא חדשה שאמורה לשפר את חסרונות הדגם הקודם, ולכן צפויה לו הצלחה אף גדולה יותר. השיפורים מתמקדים במתלה אחורי רב חיבורי שמשפר את איכות הנסיעה ודינמיות הנהיגה, דרך שיפור משמעותי באיכות החומרים, ועד שיפור בשימושיות וצמיחה במימדים זאת הודות לגידול במפתח תא המטען, גידול חיצוני בכל החזיתות, באורך, ברוחב, בבסיס הגלגלים, במרווח הפנים ובנוחות הישיבה גם לנוסעים מאחור.

הדגם החדש ישווק במחיר דומה לקודם וזאת החל מ- 252,900 שקלים.

הדגם השני שמשיקה היום החברה הוא ה-A Sedan. לפי מרצדס, ה-A Sedan היא דגם הכניסה לעולם היוקרה המכוון בעיקר למשפחות צעירות, שאהבו את הצניעות של ה-A-Class האצ'בק אולם חיפשו רכב יותר פרקטי וגדול מימדים הן בתא המטען והן בנוחות הישיבה מאחור.

ה-A סדאן ישווק בישראל ב-3 רמות אבזור כאשר הגרסאות השונות מצוידות עם מנועי 4 צילנדרים המוכרים מה-A קלאס האצ'בק בגרסאות ה-1.3 ליטר ו-2.0 ליטר בשילוב תיבת הילוכים חדשנית בעלת 7 יחסי העברה.

מחיר רמות גימור הנוכחיות יחל מ – 246,900 שקלים.

 

מכיוון שמרצדס רואה בקהל הצעיר קהל אסטרטגי עבורה לשנים הבאות, שני הדגמים מצוידים בחזית הטכנולוגיה, בצגי מגע דיגיטליים מתקדמים בגודל של עד 10.25 אינץ', שליטה קולית הנתמכת בעשרות שפות, מעבדי תמונה של חברת nvidia, פקדי שליטה מבוססי מגע בהגה, מערכות בטיחות ונהיגה סמי אוטונומית ואופציה לתאורת אווירה בעלת 64 גוונים.

את שני הדגמים בחרה החברה להשיק באירוע אורבני צעיר בתל אביב במהלך 3 ימים של הפנינג שכלל מופעי רחוב, טעמים, סאונד, גרפיטי, יצירות אומנות DJ ובר קוקטיילים עד 23:00 בלילה כראוי לרכבים אורבניים צעירים.

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2