מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

Ad motorsport רוית
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן ימין
שרקו
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
1 על 1
KTM שמאל
KTM עליון קוביה
לרט
סטפן
תמוז
אוגוסטה קוביה הכי עליון
סטומפ
ברקום שמאל
רוית דדוש עליון
הארלי שמאל
HJC
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
אינדיאן קוביה שמאל

השקה מקומית: מיצובישי ASX

השקה מקומית: מיצובישי ASX

מערכת מוטו

צילום: יצרן

כלמוביל, יבואנית מיצובישי בישראל משיקה את הדור החדש של ה-ASX עם מנוע חדש לשוק האירופאי, מערכות טכנולוגיה ובטיחות משודרגות ועם עיצוב מעודכן. 

ASX החדש מוצע לראשונה לשוק האירופאי עם מנוע בנזין 2 ליטר בעל הספק של 150 כ"ס ומומנט של 19.9 קג"מ, שמשודך לתיבת הילוכים אוטומטית חדשה. ל-ASX מערכת Stop N Go חדשה ולטענת היצרן מסייעים כל אלו לשיפור של למעלה מ-10% בצריכת הדלק ולעליה של 3 דרגות בציון הירוק.

מעבר לנגיעות העיצוביות להן זוכה הדגם, יש גם מערכת מולטימדיה עם מסך תצוגה 8 אינץ' הכוללת ממשק זיהוי קולי עם מגוון פקודות קוליות, תאורת LED מלאה מלפנים ומאחור וחישוקי 18 אינץ' בעיצוב חדש כבר מרמת הגימור הבסיסית. 

באגף הבטיחות, כולל ה-ASX החדש מספר מערכות: בלימה אוטונומית, זיהוי הולכי רגל ודו-גלגלי, התראת סטייה מנתיב, שליטה אוטומטית באורות גבוהים ו-7 כריות אוויר עם אפשרות לניתוק כרית אוויר לנוסע ליד הנהג. 

ה-ASX החדש זמין בשלוש רמות גימור: 

רמת גימור Intense הכוללת: חישוקי סגסוגת 18 אינץ', מסילות גג, חלונות כהים בחלק האחורי, הגה וידית הילוכים בציפוי עור, בקרת אקלים, תאורת דרך LED מלאה קדימה ואחורה, חיישני גשם ותאורה אוטומטיים, בקרת שיוט, מנופי העברת הילוכים ודיבורית Bluetooth הנשלטים מגלגל ההגה, מראה פנימית אלקטרו כרומטית, 6 רמקולים ומערכת מולטימדיה Connected Car עם מסך בגודל 9 אינץ'. 

גרסת ה-Intense תעלה בישראל 135,900 ₪.

רמת גימור Instyle הכוללת את כל המאפיינים של רמת הגימור Intense, ובנוסף: כניסה והנעה ללא מפתח, מראות צד מתקפלות חשמלית ומשולבות איתות ועיטורים בשילוב כרום על הכנפיים הקדמיות. 

גרסת ה-Instyle תעלה בישראל 138,900 ₪.

רמת גימור Premium הכוללת את כל המאפיינים של רמות הגימור Intense ו-Instyle, ובנוסף: מערכת זיהוי רכב בשטח מת כולל התראה על תנועה אחורית חוצה, גג שמש פנורמי כולל תאורת LED פנימית, מושבים עם ריפוד דמוי עור שחור בשילוב בד, חימום למושבים הקדמיים, דיפוני דלתות דמוי עור שחור. 

גרסת ה-Premium תעלה בישראל 147,900 ₪.

ה-ASX החדש מציע אורך של 4,365 מ"מ, רוחב של 1,810 מ"מ, גובה של 1,640 מ"מ, בסיס גלגלים של 2,670 מ"מ (זהה לזה של האאוטלנדר) ומרווח גחון של 190 מ"מ. נפח תא המטען גדל ל-406 ליטר ומיכל דלק בעל קיבולת של 63 ליטר. בדגם אפשרות להתקנת וו גרירה המקנה כושר גרירה של 1,300 ק"ג עם בלמים ו-740 ללא בלמים.

אפליקציית כלמוביל

מוצעת ללקוחות כלמוביל ללא עלות ומאפשרת שימוש במגוון שירותים דיגיטליים יעילים ונוחים הכוללים בין השאר איתור מיקום הרכב, ניווט אל הרכב, התנהגות נהג (תאוצות, בלימות, פניות חדות, יומן נסיעות, היסטורית נסיעה, רמת מתח מצבר, התראת מהירות ועוד..). כמו כן מאפשרת האפליקציה תיאום טיפול במוסך ללא שיחה למוקד שירות, ניהול אירוע תאונה, ספר רכב, ניהול והוספת נהגים חדשים ובני משפחה, הסבר על נוריות חיווי, שיחה ישירה למוקד השירות ועוד.

 

 

 

 

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל