מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
אבניר קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
לרט
סטפן
לרט
KTM עליון קוביה
פרפקט קוביה שמאל
ברקום שמאל
סטומפ
הארלי שמאל
HJC
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה

אשת השבוע: מריסה מילר

אשת השבוע: מריסה מילר

אשת השבוע שלנו היא דוגמנית-העל מריסה מילר – ולא בגלל שהיא באמת נמנית על הקרם-דה-לה-קרם של עולם הדוגמניות, מככבת דרך קבע בתצוגות של ויקטוריה'ס-סיקרט והופיעה כבר כמה וכמה פעמים בגליון בגדי הים של ספורטס-אילוסטרייטד, כולל על השער ב-2008. גם לא בגלל שהיא הופיעה בין היתר בגליונות בגדי-הים המדוברים כשבגד הים שלגופה הוא לא יותר מאשר שכבה דקה של צבע.

מילר על שער Sports Illustrated ב-2008. דו"גמנית-על…

לא, הסיבה שהעלמה מילר מופיעה כאן היא היותה פרזנטורית של הרלי-דייוידסון מזה מספר שנים, עם שורה של פרסומות מגניבות/סקסיות. אבל היא לא סתם פרזנטורית: מריסה רוכבת בעצמה על הרלי (מדגם נייטסטר), ולא זו בלבד – היא למדה לבצע בעצמה ברנאאוט! שאפו, בהחלט. לא מאמינים? הנה:

חיפוש קל ברשת יביא שלל תמונות יותר חושפניות של מריסה מילר, אבל כאן הסתפקנו בחלק מפרסומות הרלי שלה. עוד קצת מידע חשוב לגביה: היא בת 33, גובהה 1.73 מ', משקלה 50 ק"ג ומידותיה החשובות – 86-58-89 ס"מ.גם לא כי היא הופיעה בין היתר בגליונות בגדי-הים המדוברים כשבגד הים שלגופה הוא לא יותר מאשר שכבה דקה של צבע

9 תגובות ל אשת השבוע: מריסה מילר

  1. זה נכון היום מבחינה תחבירית? המורה ללשון שלי מתהפכת :). חוץ מזה, גברת מילר נראית אפילו טוב יותר במציאות. מחלקת השיווק של הארלי במיטבה!

  2. מה היו אומרים בפורום 8 אם היו רואים שמתקנים את העברית שלך באתר שלך (אין דבר כזה "בגלל ש")…אבל עם תמונות כאלה סביר שהתחביר מתקלקל.

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2