מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מידלנד שחורי 140 על 70
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
סטפן
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
פרפקט קוביה שמאל
לרט
rok-straps רצועות קשירה 140
תמוז
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
HJC
מונדיאל קוביה

האופנוע של Carducci Dual Sport מוצע למכירה

האופנוע של Carducci Dual Sport מוצע למכירה

אסף לביא

צילום: יצרן

לא מדובר ביצרן גדול עם מגוון דגמים אדיר, אלא בחברת בוטיק שייצרה אופנוע דו-שימושי ייחודי על בסיס מנוע הוי-טווין של הארלי דוידסון, Carducci Dual Sport מציעים למכירה – בעלות לא גבוהה במיוחד – את כל זכויות הייצור והתוכניות הנדרשות להמשך בניית האופנוע הייחודי.

ג'ים קרדוצ'י החל בפיתוח ה-SC3 ב-2015, אופנוע שניתן להגדיר כאדוונצ'ר-ראלי, על בסיס מנוע הספורטסטר של הארלי דוידסון. קרדוצ'י בעל רקע בבניית אופנועים, הנדסה וגם ניסיון בהיי-טק בעבודה עם חברות מעמק הסיליקון. הגרסה הסופית של האופנוע, שנקראת SC3 Gera Baja על שמו של טוני גרה, אלוף הבאחה 1000 בשנת 2016, שעזר בתכנון ובחינת האופנוע, בעלת מנוע 1,275 סמ"ק המבוסס על מנוע ההארלי הוותיק עם כ-100 כ"ס ואגזוז מבנייה עצמית עם דוד פליטה של Leo Vince. הבולמים מתוצרת WP משופרים ע"י RaceTech עם מהלך של 250 מ"מ וניתן לבנות את האופנוע גם עם מתלים דומים מתוצרת אוהלינס, יש לו זרוע אחורית מכורסמת מאלומיניום, מערכת בלימה של Beringer, חישוקים במידות 21″ מקדימה ו-18″ מאחור מתוצרת Excel, מושב מתוצרת קורבין ועוד. האופנוע מאובזר ברגליות, מגן גחון ומגני מנוע מתוצרת החברה, משקלו היבש עומד על 197 ק"ג ובמיכל הדלק נכנסים 19 ליטר של בנזין.

קרדוצ'י רוצה למכור את הזכויות לדגם למישהו שיכול להתרכז בייצור, הוא למעשה מוכר את התוכניות לחלקים שהוא עיצב בעצמו, את השרטוטים לבניית האופנוע, את רשימת החלקים, הוראות ההרכבה, הזכויות על הפטנט, שם האופנוע והזכויות לייצור בלעדי שלו, או בקיצור – את הידע לייצר, את היכולת – צריך להביא מהבית. כל זה יעלה כ-150,000 $ ומי שירצה לרכוש את ה-SC3 Gera Baja הראשון שיוצר יוסיף עוד כ-50,000 $, בכל מקרה ג'ים ישאיר לעצמו את האבטיפוס שהחל את הפיתוח לפני כ-5 שנים וימשיך בתכנון ופיתוח אופנועים נוספים.

אופנוע האדוונצ'ר-ראלי מסקרן רבים, בעיקר בקרב חובבי האדוונצ'רים, אם אתם רוצים להיות בעלי זכויות הייצור ואולי אפילו להקים מפעל שיבנה את האופנוע כאן בישראל אתם מוזמנים ליצור קשר עם קרדוצ'י באתר החברה Carducci Dual Sport.

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

3 תגובות ל האופנוע של Carducci Dual Sport מוצע למכירה

  1. מאוחר מידיי למכור מפעל אופנועי בעירה פנימית.
    הרכבת החשמלית יצאה לדרכה.

    • זאת אינה הסיבה העיקרית שמישהו לא ירכוש והרכבת החשמלית ממש אינה ברורה!!!! בהחלט יתכנו פתרונות אחרים בעתיד .גם עם חשמל ישנם לא מעט בעיות והזיהום עובר מהחזית לעורף, עד שבסוף יגיע שוב לחזית, עקב יצור חשמל והצורך לסלק מיליארדי מצברים במידה וחשמלי יתפוס בעשרות השנים הבאות. ברור שגם חשמל אינו פיתרון אידיאלי.

      • נראה אופנוע בובה!! הלוואי מישהו ייקח את המתכון וירקח אותו

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל