מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
מידלנד שחורי 140 על 70
מטרו באנר שמאל הכי עליון
KTM עליון קוביה
לרט
לרט
סטפן
פרפקט קוביה שמאל
ברקום שמאל
תמוז
rok-straps רצועות קשירה 140
אישימוטו באנר קוביה שמאל
HJC
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה

אינדיאן מעדכנת את דגמי 2020 לתמיכה ב-Apple CarPlay

אינדיאן מעדכנת את דגמי 2020 לתמיכה ב-Apple CarPlay

אסף לביא

צילום: יצרן

יצרנית האופנועים האמריקאית אינדיאן, מודיעה היום על שילובה של מערכת אפל קארפליי בדגמי התיור המאובזרים, הצ'לנג'ר, הצ'יפטיין והרודמאסטר משנת ייצור 2020, זאת ע"י עדכון תוכנה שיוצע לדגמים הנתמכים.

אופנועי הטורינג הגדולים של אינדיאן מצויידים בשלל מערכות, ביניהן מסך המגע Ride Command בקוטר 7″ שכולל בתוכו תכונות כמו שליטה על השמע, נתוני האופנוע, קישוריות בלוטוס וניווט, כעת מקבלת המערכת עדכון לתמיכה בשידור נתונים ממכשירי אפל – מערכת Apple CarPlay – המאפשרת לרוכב לחבר בבלוטוס או חיבור פיזי את מכשיר האייפון למסך האופנוע ולרמקולים, כך לדוגמה יכול הרוכב לשדר את המוזיקה שלו למערכת השמע של האופנוע או לדיבורית קסדה עם שליטה מהאופנוע והצגת המידע על המסך, לבצע ולענות לשיחות טלפון, לתפעל את Siri, לשלוח ולצפות בהודעות והציג את תוכנת הניווט על מסך האופנוע, שיפור משמעותי מתוכנת הניווט המקורית שלא נתמכת בישראל.

המערכת, כאמור, תומכת רק במכשירים עם מערכת הפעלה של אפל, כשבהמשך אולי יקבלו האופנועים תמיכה גם במכשירי אנדוראיד דרך מערכת Android Auto.

בנוסף, עדכון התוכנה מעניק חידושים רבים כמו תצוגת תצרוכת דלק חדשה ושיפורי באגים במערכת וקיצור זמן התגובה והעליית המערכת. לקבלת עדכון התוכנה בעלי הדגמים הנתמכים משנתון יצור 2020 בלבד צריכים ליצור קשר עם המפיץ המקומי.

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל