מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
תמוז
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטפן
לרט
ברקום שמאל
פרפקט קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
מתלה לקסדה
הארלי שמאל
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה

אופנועי האנדורו של Rieju מגיעים לישראל

אופנועי האנדורו של Rieju מגיעים לישראל

אסף לביא

צילום: יצרן

ה.מ מוטורס, יבואנית שרקו, MV אגוסטה, AJP ואסקול, הודיעה על הגעתם של דגמי האנדורו המקצועיים של Rieju עם הדגם הראשון – MR300 Racing. אופנועי האנדורו של Rieju מבוססים על דגמים גאס-גאס הקודמים, שנקנו ע"י החברה לאחר מכירת המותג ל-KTM, ולטענת היצרן שופרו משמעותית בתהליך ההרכבה ובקרת האיכות, מערכת חשמל משופרת, פלסטיק ומדבקות משופרות ואבזור רב נוסף.

לפני שנה רכשה חברת פרייר טכנולוגיות, חברת האם של מותגי KTM והוסקוורנה את מותג גאס-גאס הספרדי, ומכרה את פס הייצור של אופנועי האנדורו גאס-גאס לחברת Rieju כשהיא שומרת את ליין הטרייל לעצמה. רייחו היא חברה ספרדית בעלת 76 שנות ניסיון שמייצרת כ-12,000 אופנועים וקטנועים בנפח קטן ומיובאת לישראל כבר 4 שנים ע"י HM עם שני אופנועי דו"ש שנמכרים כאן, כעת מצטרף אליהם ה-MR300, כשבעתיד יגיעו דגמים נוספים.

ה-MR300 מדגם 2021 מבוסס על ה-EC300 של GASGAS אך משופר מאוד ברמת האבזור ומצויד במנוע סינגל, דו"פ, מקורר נוזל בנפח 300 סמ"ק, עם התנעה חשמלית ורגלית, מוזן דלק ע"י מאייד, מערכת התנעה חשמלית ורגלית, מאייד keihin, הצתה אלקטרונית, שתי מפות מנוע, שסתום עלים V-Force 4, מצבר ליתיום, מערכת פליטה FMF, שלדה מפלדת כרומולי ושלדת זנב מאלומיניום, זרוע אחורית מאלומיניום עם מערכת לינקים. מזלג הפוך ובולם אחורי של KYB עם אפשרויות כיוונון מלא, מערכת בלימה של ניסין, משאבת מצמד של מגורה, דיסקים מתוצרת NG, חישוקים של Excel ומגן גחון ומגני שלדה מפלסטיק קשיח ועוד.

מחירו של ה-MR300 נקבע על 55,900 ₪ על הכביש ובמהלך תקופת ההשקה יימכר ב-52,900 ₪ – לעסקת מזומן.

רייחו מייצרת שתי סדרות דגמים, סדרת ה-MR – דגמי האנדורו המקצועית, והריינג'ר – סדרת פאן-דורו המבוססת על אופנועים אנדורו מקצועיים עם שינויים במתלים, במושב, מיתון הספק המנוע ותג מחיר נמוך יותר. בהמשך השנה יגיעו לישראל דגמי ה-MR250 וריינג'ר 200 ו-300.

יחד עם אופנועים האנדורו החדשים של רייחו, מגוון דגמי שרקו וסדרת ה-SPR של AJP שתגיע בקרוב לישראל, מציעה HM מוטורס מגוון רחב של אופנועי השטח המתאים לרוכבים רבים.

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

תגובה אחת ל אופנועי האנדורו של Rieju מגיעים לישראל

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל