מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
מידלנד שחורי 140 על 70
לרט
לרט
ברקום שמאל
סטפן
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
HJC
הארלי שמאל

WSBK תאילנד: ריי וקאוואסאקי מנצחים מירוץ 1

WSBK תאילנד: ריי וקאוואסאקי מנצחים מירוץ 1

גיא בן ברק

צילום: יח"צ

מירוץ1 של סבב הסופרבייק העולמי בבוריראם תאילנד סיפק היום שפע אקשן, למרות שהמנצח ג'וני ריי לא הפתיע במסלול בו ניצח נכון להיום 6 מ-7 מירוצים, הוביל מההקפה השלישית וחצה את הקו בהפרש של שניה וחצי – הרי שגם ריי לא נהנה מטיול והקרבות על ההובלה נמשכו עמוק לתוך המירוץ.

מרכיב חדש במשוואה שכללה את סייקס היו רוכב דוקאטי החצי רשמי זאבי פורה שסיים שני במירוץ מעולה, ורוכב הונדה ליאון קאמייה המנוסה והמעולה שהפגין הונדה פיירבלייד כמו שלא ראינו הרבה שנים, תחרותית ולא נחותה בעליל מהדוקאטים ואפילו הקוואסאקי, והרבה יותר טובה מהימאהה R1 המאכזב. למרות שקאמייה לא הצליח לבסוף לעלות לפודיום לאחר שהפסיד בהקפה האחרונה לצ'אז דייויס, מגיע לו ולאופנוע שאפו ענק ואין ספק שהביאו רוח חדשה להונדה סופרבייק ולאליפות. אם כי באשר להונדה צריך לסייג כי בן קבוצתו של קאמייה האמריקני גאגן סיים 18 ואמריקני נוסף פיט ג'ייקובסון עם הונדה בקבוצה נפרדת מרד בול הרשמית סיים 17… כלומר קאמייה עושה הבדל.

מי שאכזב היה מרקו מלנדרי לאחר הבליץ באוסטרליה, נפל במקצה הדירוג וזינק מאחור, סיים את המירוץ 8 ועדיין מוביל את הטבלה אך ריי כבר נושף בערפו של האיטלקי הוותיק בפער של שתי נקודות בלבד לאחר המירוץ היום. ריי מוכיח שוב כי הוא אמן רכיבה ומקצוען אמיתי כאשר למרות המגבלות החדשות המשנות את האופנוע משמעותית יחסית למה שהוא מכיר מהשנים הקודמות, עושה את העבודה כמו גדול ומנצח. ריי גם צריך לדעת רכב באוסטרליה עם ניתוח טרי למדי בכף ידו, עובדה שהוסתרה עד לאחר המירוץ ועושה את צמצום הנזקים שעשה שם למשמעותי לא פחות מהניצחון היפה שלו היום.

מחר יום ראשון מירוץ2 של הסופרבייק בשעה 12:00 שעון ישראל בשידור ישיר ביורספורט 2 שם גם ישודר מירוץ הסופרספורט מייד לאחר מכן, אגב בשעה 18:00 שידור של אליפות המוטוקרוס העולמית, חובה.

גלריה

התגובות סגורות לפוסט זה.

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל