מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
מידלנד שחורי 140 על 70
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
פרפקט קוביה שמאל
ברקום שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטפן
תמוז
לרט
לרט
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
HJC

WSBK פורטוגל: זהו חברים, העסק גמור, רק אסון ימנע תואר שלישי רצוף לריי וקאוואסאקי

WSBK פורטוגל: זהו חברים, העסק גמור, רק אסון ימנע תואר שלישי רצוף לריי וקאוואסאקי

גיא בן ברק

צילום: יח"צ

מאה ועשרים נקודות יתרון על טום סייקס שבמקום השני, מאה שלושים וחמש נקודות יתרון על רוכב דוקאטי הרשמי צ'אז דייויס; עם השלמת סבב 10 בפורטוגל אפשר לומר די בביטחון כי אליפות הסופרבייק העולמית סיימה את עונת 2017 שלושה סבבים לסיום העונה, גם אם רשמית נותרו 6 מירוצים בצרפת, ספרד וקטאר (שימו לב מירוצים בשישי שבת) ובהסתייגות המתבקשת כי מירוצי אופנועים זה מה שזה והכול יכול לקרות – ועדיין עם יתרון נקודות כה גדול יכולים ג'וני ריי וקאוואסאקי לרשום וי גדול על אליפות נוספת, שלישית רצופה במספר. ואפשר גם לומר כי עם הפרשי נקודות כאלה העניין והמתח אינם קיימים באליפות הזו ואין פלא שמספר הצופים בסופרבייק התרסק לכלום ולא ברור עתידה של הסדרה הזאת אם לא ישתנה משהו ומהר.

ריי יוצא מפורטוגל עם מאזן מושלם של 50 נקודות, אולם בעוד במירוץ מספר 1 צ'אז דייויס יריבו הגדול של ריי סיים שני והנזק היה רק 5 נקודות לרעת דוקאטי, הרי שהיום במירוץ2 דייויס לא צבר נקודות כלל; עם פער של 135 נקודות מול דייויס ריי צריך באמת למות חס וחלילה כדי להפסיד את האליפות הזו, וזה נכון גם לגבי סייקס בן קבוצתו המסכן של ריי שבמקום השני אך בפער של 120 נקודות מבן קבוצתו.

ב-29.9 בסבב הסופרבייק במאגני קור זה יהפוך לרשמי – תואר עולמי שלישי רצוף לקאוואסאקי ZX-10R ולג'וני ריי, עונה נוספת של כישלון לדוקאטי, ועם סופרבייק וי ארבע חדש אשר נחשף אפשר לרשום בעצב כי דוקאטי פאניגאלה היה לסופרבייק הראשון של דוקאטי בכול הזמנים שלא זוכה ולו באליפות סופרבייק עולמי בודדת. ל-916 יש הרבה, 999 גם, 1090 גם, ורק לדוקאטי הכי מושקע בכול הזמנים למעט מוטו גיפי, לא נשאר כלום.

תגובה אחת ל WSBK פורטוגל: זהו חברים, העסק גמור, רק אסון ימנע תואר שלישי רצוף לריי וקאוואסאקי

  1. למה התחלתם ב 916 ?
    לפניו זכו כבר ה 851 ו ה 888
    הכלים שהתחילו את השושלת המפוארת

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל