מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
ברקום שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
פרפקט קוביה שמאל
סטפן
לרט
תמוז
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
HJC
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

WSBK ספרד: ריי וקאוואסאקי מנצחים מירוץ 1

WSBK ספרד: ריי וקאוואסאקי מנצחים מירוץ 1

גיא בן ברק

צילום: יח"צ

סבב 3 של אליפות הסופרבייק העולמית במסלול מוטורלנד בספרד, עם מירוץ סופרבייק ראשון ותצוגת תכלית קטלנית של רוכב קאוואסאקי האלוף ג'וני ריי. במירוץ שנקטע כבר בהקפה השלישית בגלל נפילות וחודש ל-17 הקפות, שלט ריי למול עדת רוכבי דוקאטי עם שאבי פורה המפתיע, מרקו מלנדרי וצ'אז דייויס שסבל ממיקום נחות על הגריד וסיים שני ממש בפניה האחרונה.

שלושת הדוקאטים נכנסו ברוב שלבי המירוץ לקרב ביניהם, מה שאפשר לריי לפתוח פער גדול ולרכב בבטחה לניצחון ולהגדלת יתרונו בראשות הטבלה על מלנדרי שנלחם יפה אבל נכנע בהקפה האחרונה וסיים רביעי.

גם רוכבי ימאהה נתנו הצגה לא רעה, החלה טוב עם הובלה של לואז, והסתיימה עם ואן דן מארק חמישי, ימאהה הפגינה עליית מדרגה של ממש במעורבות רשמית של המפעל במסלול הספרדי כולל מהנדסים מהמוטו GP, אבל בינתיים זה לא מביא את התוצאות המצופות.

הסבב השלישי מוגדר בחוקה החדשה לעונת 2018 כנקודת מבחן מבחינת התוצאות וההשלכות על ההגבלות שיוטלו על המובילים וזאת כדי להקשות על מי שמצליחים יותר מדי – ריי וקאוואסאקי הרשמית נראה שהסתגלו לירידת הסל"ד, אך מי שנפגעו הם רוכבי קאוואסאקי בקבוצות הפרטיות שירדו קשות בתחרותיות שלהם ומתלוננים קשות על החוקה החדשה.

באשר לצמרת, ריי וקאווסאקי הרשמית, למרות שמובילים את הטבלה הרי שדוקאטי עדיין מובילה מבחינת ניצחונות ויתכן שבמבחן לאחר שישה מירוצים תמצא עצמה מוגבלת עוד יותר בעוד קאוואסאקי יכולה לשפר את הביצועים עד לבחינה הבאה שתיערך לאחר סבב 6.

המירוץ שודר ישיר ביורוספורט1 עם הפתעה מבורכת בדמות פרשן אחד פרדי ספנסר, אלוף גרנד פרי ענק מארה"ב ורוכב סופרבייק באליפות ארה"ב כנער, תענוג לשמוע את הפנינים של הרוכב הגדול שנותן את כול הידע שלו בנקודות שלא שומעים מפרשנים, טיונינג של מיתלים, עצות לחלוקת משקל, טכניקות רכיבה ופסיכולוגיה עמוקה של רוכבים, פרדי נותן הכול ומומלץ לראות את השידור  החל מהשעה 12:30 שעון ישראל עם מירוץ סופרספורט.

התגובות סגורות לפוסט זה.

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל