מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
מידלנד שחורי 140 על 70
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
לרט
סטפן
ברקום שמאל
KTM עליון קוביה
rok-straps רצועות קשירה 140
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
מונדיאל קוביה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
HJC

WSBK ארגון: דוקאטי חוזרת לנצח במירוץ 2 עם דייויס

WSBK ארגון: דוקאטי חוזרת לנצח במירוץ 2 עם דייויס

גיא בן ברק

צילום: יח"צ

מירוץ שני בסבב הסופרבייק העולמי במוטור לנד ארגון, סדר הזינוק ממקם מאחור את ריי ודייויס אולם שתיים שלוש הקפות בלבד והשניים חוזרים לדו קרב הכה מוכר ביניהם במסלול זה ממש כמו במירוץ שני בשנה שעברה. אמנם פחות עקיפות בהקפה האחרונה בהשוואה ל-2017 אבל מתח היה גם היה, כאשר מלנדרי גם הוא משחק תפקיד ממש עד ההקפה האחרונה בה יצא מהקרב על המקום הראשון, מסלול זה חובב דוקאטי מושבע, דייויס השיג היום את ניצחונו השביעי עם דוקאטי במסלול הספרדי.

רוכבי ימאהה ואן דן מארק ואלקס לואז היו חזק בתמונת המירוץ בהקפות הפתיחה, אולם מהר מדי נמוגו לקרב פנימי וסיימו עשר שניות אחרי המובילים, הימאהה R1 נמצא כבר בעונה שנייה באליפות ועם שני רוכבים מהדרג העליון אמור היה כבר להיות קרוב יותר לפודיום, ממש כמו שהיה בתאילנד. בכול מקרה מצבם של רוכבי ימאהה אפילו טוב יותר מטום סייקס שמדגים הכי טוב עד כמה המגבלות החדשות פוגעות באופנועי הארבעה צילינדרים.

ריי מוביל את הטבלה ב-12 נקודות על דייויס כאשר הסבב הבא, רביעי במספר של אליפות הסופרבייק העולמית, כבר בשבוע הבא באסן, במקביל לסבב המוטו GP בארה"ב, הודות לשעון השונה ניתן לראות את שתי הסדרות חי.

התגובות סגורות לפוסט זה.

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל