מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
מידלנד שחורי 140 על 70
הווסקוורנה באנר שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
תמוז
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
פרפקט קוביה שמאל
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
סטפן
לרט
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה
הארלי שמאל
HJC

WSBK אסן: קאוואסאקי שוב מנצחת – הפעם סייקס

WSBK אסן: קאוואסאקי שוב מנצחת – הפעם סייקס

גיא בן ברק

צילום: יח"צ

קאוואסאקי שוב מנצחת באסן 2018 – אך היום מירוץ2 נשלט על ידי טום סייקס שבקושי הורגש עד הסבב הרביעי, רוכב קאוואסאקי "המשני" מזנק למירוץ2 באסן מהפול הודות לסיום במקום ה-4 אתמול ונהנה מהקפות ראשונות נוחות הודות למיקום גריד נחות ליריביו העיקריים המזנקים מהשורה השלישית; עם אופק נקי במשקף פותח סייקס פער משמעותי וחוצה את הקו ראשון 5.5 שניות לפני בן קבוצתו ג'וני ריי, פער דימיוני במונחי סופרבייק, בוודאי שבין רוכבי קבוצת קאוואסאקי שם ברוב המקרים הסדר הפוך, כאשר רוכב ימאהה ואן דן מארק שאתמול איים על הניצחון מסיים שלישי בפער של יותר מ-7 שניות מסייקס.  אם ביקשו מנהלי הסדרה להשיג צפיפות עם כול החוקים וההגבלות האינסופים שהנחיתו על הסדרה השנה, הרי שבאסן היה במירוץ2 הכול חוץ מצפיפות.

סייקס לא הורגש כמעט השנה עד המירוץ היום ודורג שישי בלבד בטבלה לאחר 7 מירוצים – הוכחה למכה שניחתה על קאוואסאקי עם החוקים וההגבלות הקטלניים במיוחד לארבעה צילינדרים – אך הבריטי הקשוח לעולם אינו מתייאש והנה הוא מנצח היום את ניצחונו השני בלבד במסלול אסן (הראשון היה ב-2013).

בסיכום סבב 4 לעונת 2018 פותח ג'וני ריי מוביל הטבלה פער של 30 נקודות על רוכב דוקאטי צ'אז דייויס, הסבב הבא באימולה ב-11.5.

התגובות סגורות לפוסט זה.

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל