מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
ברקום שמאל
לרט
תמוז
לרט
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
KTM עליון קוביה
פרפקט קוביה שמאל
הארלי שמאל
HJC
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

Griiip וירין שטרן עושים הסטוריה בארה"ב

Griiip וירין שטרן עושים הסטוריה בארה"ב

מיקי כהן

מיקי כהן  צילום: James Conant

בסוף השבוע האחרון יצאו למסלול האמריקות, המשמש גם את הפורמולה 1 באוסטין טקסס, צוות מחברת Griiip וירין שטרן למרוץ בכורה במרוץ SCCA Super Tour בקטגורית הפורמולה 1000 האמריקנית.

שתי מכוניות ה-G1 הנהוגות בידי ירין שטרן, אלוף ליגת הG1 Series האיטלקית ומיגל מאטוס, אלוף פורטוגל בפורמולה Ford, החלו את אימוני סוף השבוע בקור מקפיא של 0 מעלות ובסוף היום הצליחו לשבור את שיא המסלול לקטגוריית הפורמולה 1000 – עם זמן הקפה של 2.07.7.

ביום שישי נערך מקצה הדרוג, אותו סיים ירין שטרן במקום הראשון בקטגוריה ובמקום החמישי הכללי ומיגל מאטוס במקום השני בקטגוריה ומקום תשיעי כללי מתוך 37 מתחרים.

המרוץ הראשון התקיים בשבת, במהלכו נלחמו ירין ומיגל עם רכבים חזקים מהם מהקטגוריות הבכירות והצליחו לסיים לפניהם. ירין שטרן מנצח עבור Griiip בקטגורית הפורמולה 1000 האמריקאית ומסיים במקום השישי הכללי כשמיגל מבטיח לGriiip- גם את המקום השני.

לאחר ניצחון בקטגוריה במרוץ הראשון ומקום 6 בדירוג הכללי, התייצבו ירין שטרן ורכב ה-G1 במקום החמישי על קו הזינוק למרוץ נוסף. למרוץ השני זינקו הנהגים עם צמיגי גשם למסלול רטוב וחלק, תנאים בהם קבע ירין זמנים מהירים מאוד באימונים. זינוק מצוין של ירין ובלימה מאוחרת לפניה הראשונה העלו את ירין למקום השני הכללי תוך שהוא עוקף מכוניות חזקות משלו (פורמולה אטלנטיק). בהקפות שלאחר הזינוק צמצם ירין את הפער על המוביל והחל להלחם איתו, לאחר כמה ניסיונות עקיפה הצליח ירין לעקוף את המוביל של המרוץ והחל לפתוח פער תוך כדי שהוא מצליח לנהל, בכישרון רב,  את רכיבי המכונית ובעיקר את הצמיגים שהתחממו יתר על המידה ולסיים במקום הראשון הכללי וגם בקטגוריה.

וירין מצליח להביא  את הניצחון הראשון ליצרנית הישראלית Griiip במרוץ הבכורה שלהם בארה"'ב!

 

"איזה טירוף! מרגע הזינוק ידעתי שאהיה מהיר בגשם, אבל לא תיארתי לעצמי שכל כך! התחושה מדהימה וקשה לתאר אותה.  הזינוק היה מצוין והרכב הרגיש מדהים, משם במשך כמה הקפות  לחצתי על המוביל עד שהצלחתי לעקוף אותו ולקחת את ההובלה", מתאר ירין שטרן את קורות המרוץ. "אני רוצה להודות לAF1 Racing, Griiip, ו-Zotapay שתמכו ועזרו לאורך כל הסופ"ש ואפשרו לי להוכיח מה אנחנו יכולים לעשות!

גיל זכאי: "קשה לתאר את ההרגשה שעוטפת אותנו, להשתתף פעם ראשונה בארה"ב ועוד במסלול בסדר גודל כזה ובסופו של דבר לנצח! האווירה מטורפת, אנחנו נרגשים כיף לחזור הביתה ככה. ניצחון במרוץ ראשון זו כבר המסורת – גם באיטליה התחלנו כך".

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל