מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
סטפן
rok-straps רצועות קשירה 140
פרפקט קוביה שמאל
לרט
לרט
מונדיאל קוביה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מתלה לקסדה
הארלי שמאל
HJC

F1 אזרבייג'ן גריד: מרצדס שוב 1,2

F1  אזרבייג'ן גריד: מרצדס שוב 1,2

למרות שגאסלי קובע את הזמן המהיר ביותר ב-Q1, הוא יזנק מחר מרחבת הטיפולים לאחר שנענש משום שהתעלם מהוראת המרשלים לשקול את הרדבול שלו, במהלך מקצה האימון השני. קוביצה מצליח לקלקל לרוב הנהגים שניסו לשפר זמנים בסוף החלק הראשון של מקצה הדירוג אחרי שניסה קצת יותר מידי ובפניה 8 בחלק הצר ביותר של המסלול, נגיעה בגדר הבטיחות בצד שמאל שולחת את הוויליאמס ישירות לגדר הבטיחות שממול. הדגל האדום יוצא מיד וכולם חוזרים לרחבת הטיפולים. אלו שנפגעו, לא הצליחו לשפר זמנים ונשרו מהמשך מקצה הדירוג הם: ראסל, הולקנברג, גרוז'אן וסטרול שיזנק מחר מהמקום ה-14 בעקבות העונש של גאסלי.

החלק השני של מקצה הדירוג מתחיל באיחור של 15 דקות, אחרי שהמרשלים של המסלול מסיימים לתקן את הנזקים שגרמה הוויליאמס של קוביצה. לא עוברות 5 דקות מתחילת המקצה ולהקלר עושה את אותה טעות בפניה 8 וגם הוא מוציא את הדגל האדום והמקצה מופסק. אחרי הפסקה ארוכה ולאחר שירדה טמפרטורת המסלול בצורה חדה, מתחדש המקצה. גאסלי לא יצא כלל מהפיטס, מגנסון מנסה יותר מידי ובורח לשטח המילוט ולא מצליח להעפיל אל החלק השלישי של מקצה הדירוג. גם אלבון, ריקארדו וסיינז, לא ממשיכים הלאה.

רק 9 מכוניות ב-Q3, אפילו ג'בנצי שסוחב 10 מקומות בזינוק על החלפת תיבת הילוכים, יצא לנסות ולשפר מיקום בזינוק והפעם עוברים כולם בשלום את פניה 8 לאורך המקצה כולו. אחרי שנראה היה שמכוניות הפרארי שולטות שוב בסוף השבוע וברדבול מצאו נוסחה יעילה עם שיפורים שהכניסו הונדה ביחידת הכח, באים מרצדס ושוב לוקחים את ההובלה. ונועלים את השורה הראשונה הפעם עם בוטס לפני מרצדס.

סדר הזינוק למחר בשעה 16:10:
1. ואלטרי בוטס
2. לואיס המילטון
3. סבסטיאן וטל
4. מקס ורשטפן
5. סרחיו פרז
6. דניאל קוויאט
7. לאנדו נוריס
8. קימי רייקונן
9. שארל להקלר
10. קארלוס סיינז
11. דניאל ריקארדו
12. אלכסנדר אלבון
13. קווין מגנסון
14. לאנס סטרול
15. רומן גרוז'אן
16. ניקו הולקנברג
17. ג'ורג' ראסל
18. אנטוניו ג'ובנצי
19. רוברט קוביצה
20. פייר גאסלי

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל