מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
סטפן
ברקום שמאל
תמוז
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
לרט
פרפקט קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
מונדיאל קוביה
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
הארלי שמאל
מתלה לקסדה

אלנה מאיירס עושה היסטוריה

אלנה מאיירס עושה היסטוריה

אופיר דואק

צילום: יח"צ

בסוף השבוע האחרון התארח במסלול דייטונה המפורסם בפלורידה סבב מרוצי הסופרבייק והסופרספורט של ה-AMA. בדרך כלל מדובר באירוע שרלוונטי רק לחובבי המרוצים בארה"ב אך הפעם התרחשה היסטוריה קטנה במסלול האגדי ובכלל ובתולדות מרוצי ה-AMA  בפרט.
אלנה מאיירס (Elena Myers) בת ה-19 המתחרה בקטגורית הסופרספורט הבסיסית של ה-AMA ניצחה את המקצה השני של מרוץ פתיחת העונה בדייטונה (המכונה גם דייטונה 200 על שם אורך המרוץ בקטגוריות הבכירות). מדובר בניצחון הראשון אי פעם של אישה במרוץ מקצועני בדייטונה. מאיירס הצליחה להקדים ב-0.239 שניות את קורי אלכסנדר שהגיע אחריה. אגב, במקצה הראשון הגיעה מאיירס למקום השישי.

ההישג של מאיירס מצטרף להישג נוסף שלה אותו השיגה בעונת 2010 במרוץ ה-AMA באינפינאון אז הפכה להיות לאישה הראשונה אי פעם המנצחת מרוץ באליפות ה-AMA זאת בעודה בת 17 בלבד. הניצחון אז  הושג בזכות דגל אדום שהונף והפסיק את המרוץ אבל במשך השנתיים שחלפו מאז ידעו שניצחון "אמיתי" של מאיירס הוא רק עניין של זמן.  בין המברכים את מאיירס על ההיסטוריה שעשתה היה לא אחר מסקוט ראסל המכונה מר דייטונה לאחר שניצח במרוץ הדייטונה 200 לא פחות מ-5 פעמים. ראסל הכתיר את אלנה מאיירס כגברת דייטונה וחלק לה שבחים.
אלנה מאיירס המתחרה על הסוזוקי GSX-R600 של קבוצת SuzukiScoopFans היא אחת הדמויות המסקרנות של אליפות ה-AMA  שמצליחה להפתיע בכישרונה למרות מידותיה הצנועות: גובה של 160 ס"מ בלבד ומשקל של 53 ק"ג. בעקבות הניצחון מהמרים רבים שזו תהיה עונת הפריצה הגדולה של מאיירס. בכל מקרה אנחנו בטוחים שעוד נשמע עליה בהמשך.

גלריה

9 תגובות ל אלנה מאיירס עושה היסטוריה

  1. זה לעמוד על הפודיום איתה בכל סיטואציה…מביך ! תותחית !!

  2. על מי העיניים רצות ? בדיוק ! תנו לי את 2 השמלות שמה.. איי

  3. זו פעם ראשונה שאני רואה חליפת רכיבה כזו- מותאמת צמוד צמוד לגוף, ממוגנת טוטאל, מאווררת ונושמת. מדליק וחכם.

  4. אני עוקב אחריה, הרבה לפני גיל 16 היא כבר חרכה מסלולים וצמיגים, היא מאוד מאוד פופולרית בכל ענף המרוצים בארה"ב. ובצדק. היא נהגה להתאמן באוסטרליה וקנדה.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל