מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
rok-straps רצועות קשירה 140
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
סטפן
KTM עליון קוביה
לרט
ברקום שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
HJC

מרוץ רד בול רומניאקס 2020 נדחה

מרוץ רד בול רומניאקס 2020 נדחה

אסף לביא

צילום: יח"צ

מי שיכנס לאתר האינטרנט של הרומניאקס בכדי לבדוק מה שלום המרוץ האהוב עליו או כדי להירשם יגלה הודעה שפורסמה ב-17.06 ומודיעה על דחיית האירוע; בינתיים – ללא קביעת תאריך חדש.

"התאריך שקבענו עבור מרוץ ה-Red Bull רומניאקס 2020 בלתי אפשרי. שחרור הגבלות הקורונה היה איטי משציפינו. אחוז גדול מהמתחרים העולמיים שלנו צריכים להיכנס ולצאת מרומניה בשביל האירוע ביולי. בגלל חלק מהגבלות הטיסה שעדיין בתוקף החלטנו לדחות את האירוע לתאריך מאוחר יותר השנה עליו נכריז בקרוב. המרוץ מוכן: מסומן בחלקו, מנהלי המסלול מכל העולם כבר כאן ושכרנו את הכוח האדם הנחוץ".

אנחנו קוראים בין השורות מצב שבו לא ימצא תאריך קרוב והכסף שכבר הושקע בהכנת המרוץ ליולי ירד לטימיון, אז לא יהיה מנוס מלבטל את האירוע של 2020 לחלוטין ולחזור רק בשנה הבאה.

ישראלים רבים עוקבים אחרי המתרחש ברומניאקס, חלקם גם טסים לראות אותו מקרוב, חלק עוד יותר קטן – אבל נוכח – מתחרה בשלל הקטגוריות בכל שנה, סוף סלע עשה את זה וגם גיא נורסלע, זיו כרמי, אלעד ששון, יוסי גוטמן, עוז נהוראי, רון קדשאי, איציק קלנר, טל אייזנבנד ורז נהוראי – וזאת רשימה חלקית של מתחרי 2019 ולא הרשימה המלאה שכוללת הרבה שמות מוכרים מהסצנה הישראלית.

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל