מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
תמוז
סטפן
לרט
ברקום שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
לרט
פרפקט קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
HJC
מונדיאל קוביה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
הארלי שמאל
מתלה לקסדה

מדור פרסומי: Agv SportModular – קלה כנוצה!

מדור פרסומי: Agv SportModular – קלה כנוצה!

לאחר ש- Agv הרעידה את עולם קסדות הסופר ספורט עם ה- Pista Gp ויצרה קסדת סופר ספורט בסטנדרטים שלא נראו כמותם לפני, התפנתה Agv לעשות מהפכה גם בעולם הקסדות המודולריות כשהסטנדרטים של ה- Pista Gp עומדים לנגד עיניה.

 

אנו גאים להציג את ה-Sport Modular מבית Agv:

קסדה עם סטנדרטים של קסדת סופר ספורט מבחינת אווירודינמיות, בטיחות, משקל ומפתח ראיה ועם השימושיות היום יומית של קסדה מודולריות.

ה- sport modular עשויה מסיבי קרבון ושוקלת 1390 גרם, בעלת מפתח ראיה גדול במיוחד ( 85⁰ ורטיקלית ו-190⁰ זוית ראיה פריפריאלית) – מה שמעניק לה זוית ראיה רחבה במיוחד גם בצדדים למבט מהיר (למעבר בין נתיבים, למשל) וגם במצב רכינה.

ברמת הבטיחות מגלה לנו Agv שכושר ספיגת האנרגיה של הקסדה מחמיר ב-53% מהנדרש ל'חמישה כוכבי בטיחות' – כך שברמת הבטיחות מדובר בקסדה הבטוחה ביותר בשוק הקסדת כיום. מנגנון הנעילה של הקסדה מאובטח בפיני ברזל כדי להבטיח נעילה אבסולוטית בכל מצב כדי שתוכל להגן על הרוכב בשעת הצורך.

המשקף מגיע עם הכנה ל- Pin Lock (מה שמבטיח לנו חורף נטול אדים וראיה חלקה בכל מזג אויר), ציפוי נגד שריטות בחלק החיצוני ונעילת משקף שנלקחה מה Pista Gp על מנת להיות בטוחים שהמשקף ישאר נעול בכל מצב. המשקף מגיע בשני גדלים לטובת התאמה מקסימלית למידות השונות. התופסנים של המשקף עשויים ברזל כמו ב- Pista Gp וקטנים בצורה משמעותית מבקסדות אחרות – לטובת חוזק ותפיסת כמה שפחות מקום בצדדים כדי לא לגרוע מרמת הריפוד וזווית הראיה בצדדים.

כמו כן, הקסדה מגיעה, כיאה לקסדה ספורטיבית, עם סגירת DD מטיטניום (סגירת DD מטיטניום קלה יותר ב 43% מסגירת DD מברזל).

 

גם ברמת הריפוד לקחה את זה Agv צעד אחד נוסף קדימה. ריפוד הראש עשוי בכל צד מבד שונה, צד אחד עשוי מבד מחמם עם מגע רך ומלטף לימים חמים והצד השני עשוי מבד Ritmo לימים קרים כך שהרוכב יכול לסובב צד בהתאם לעונה בה הוא רוכב ומזג האויר, כמובן שהבד עבר טיפול אנטיבקטריאלי ובעל כושר נידוף זיעה גבוה (2Dry) ואף עבר טיפול microsense להשגת מגע נעים ומחליק לטובת כניסה חלקה לקסדה, כמו כן ה- neck roll עשוי מבד דוחה מים למניעת זליגת מים לקסדה מחלקה התחתון.

הריפוד לוקח בחשבון גם רוכבים בעלי משקפיים וישנן תעלות בצידי הריפוד, להכנסה והוצאה קלה של משקפיים.

הקסדה מגיעה עם משקף שמש פנימי עם ציפוי נגד שריטות שניתן לפירוק ללא כלים.

* 3 גדלי shell חיצוני; מה שמבטיח לנו ממדים חיצוניים קטנים במיוחד ומערכת אוורור Ivs שכוללת תעלות אוורור אפילו בלחיים לטובת אוורור בכל הקסדה כולה.

ה- Sport Modular מגיעה עם ספויילר מובנה שניתן לכיוונון, למניעת מערבולות רוח ולטובת יציבות במהירויות גבוהות.

ולסיכום: Agv יצרה קסדה נפתחת עם כל הפרמטרים של קסדת סופר ספורט, אווירודינמיות וספוילר ספורטיבי, משקל נוצה (בטח ביחס לקסדה מודולרית עם רמת בטיחות גבוהה), רמת בטיחות מהשורה הראשונה וממדים קטנים. קסדה שתהיה גם שימושית ליום יום וגם תיתן לרוכב את האפשרות לרכב ספורטיבי וליהנות מכל העולמות.

רשת אופנוסנטר, יבואנית AGV בישראל
www.ofnocenter.co.il

 לרשימת הסניפים
— מדור פרסומי —

4 תגובות ל מדור פרסומי: Agv SportModular – קלה כנוצה!

  1. מזכירה את SHOEI, האם הגיעה כבר? יש גם בצבעים/ציורים של רוסי?

    • מסכים. לא היה לי נח בעבר סוגים שונים של קסדות שונות, אבל כאוהד רוסי ובכלל ספורט מוטורי, התחברתי לליין של הצביעה המיוחדת בהשראת רוסי. מעניין להתעדכן אם יהיו כאלו נפתחות.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל