מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מידלנד שחורי 140 על 70
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
rok-straps רצועות קשירה 140
פרפקט קוביה שמאל
לרט
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
תמוז
ברקום שמאל
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

מתלבשת על השוק – חדשות ומבצעים בענף

מתלבשת על השוק – חדשות ומבצעים בענף

שרון גולדר

צילום: שרון גולדר

פרפר
בפרפר, סוכנות האופנועים המורשה עופר אבניר, מתנהל מבצע לכבוד השנה החדשה. כל מי שמזמין אופנוע או קטנוע חדש יקבל טיפול ראשון חינם ובנוסף יקבל 50 אחוזי הנחה ברכישת קסדה מלאה של טקאצ'י דגם 402 ששוויה 560 ש"ח. 

אביזריון
לכל רוכבי השטח שיודעים מהי חשיבותו של מיגון לצוואר תשמחו לשמוע שאל אביזריון הגיעו תומכי צוואר של חברת LEATT  מדגם GPX והם מוצעים כרגע במחיר של 1729 ש"ח.

חנות האביזרים של עופר אבניר
חרגולי השטח ישמחו לשמוע שבחנות האביזרים של 'עופר אבניר' מתנהל מבצע על ציוד שטח מקורי מבית Can Am. מי שירכוש חליפת שטח וכפפות של חברת  Can Am בעלות של 1850 ש"ח יקבל קסדה, גם היא מתוצרת Can Am, בשווי 1400 ש"ח במתנה. בנוסף מי שירכוש משקף שטח של אותה חברה במחיר של 650 ש"ח יקבל משקף בשווי 280 ש"ח במתנה.

מוטודיל
בחנות האביזרים של מוטודיל עורכים מבצע על 2 יחידות אחרונות של מעילי עור לנשים של חברת SPARX. המעילים ממוגנים ומעוצבים ומגיעים עם אופציה למיגון גב. נותרו שתי מידות אחרונות S  ו-M  בצבעים כחול או שחור במחיר אטרקטיבי של 690 ש"ח.

מוטופריק
בחנות האביזרים מוטופריק ברחוב הסדנא תוכלו לרכוש נעלי רכיבה לגברים של חברת SIDI מדגם בלייד. ממוגנות ומאווררות מותאמות לאקלים הקייצי. הנעלים מגיעות בצבע שחור ונמכרות ב-1023 ש"ח.

מלוסי
אל מוסך וחנות השיפורים של מלוסי הגיעו וריאטורים חדשים, מבית מלוסי כמובן, המיועדים לקטנועים מדגמי אקסייטינג, טימקס, ובורגמן ומחירם מתחיל ב-370 ש"ח ומגיע עד 1300 ש"ח.

שחר אופנועים
אל שחר אופנועים הגיעו משקפי אבק וסקי במגוון עיצובים וסוגי עדשות שונים של חברת YEESHINE  במחירים נעים בין 116 ש"ח ל-160 ש"ח.

 

9 תגובות ל מתלבשת על השוק – חדשות ומבצעים בענף

  1. המשקפי אבק שהזכרת מעולות, קניתי – מרוצה – תודה.

  2. למה בדברים האלו לא עושים הנחה משמעותית ? זה לא ליופי !

  3. צודק מליון אחוז. במכוניות ישנה תופעה מחרידה בזמן תאונה, חס וחלילה, הנקראת "הצלפה". אנחנו הרוכבים גם חייבים כזה מגן. אבל לא ב 1700 ש"ח.

  4. למרות שאנחנו בתקופה כספית קצת לחוצה בארץ, לדעתי. על איכות לא מתפשרים. בבקשה תורידו עוד טיפה את המחירים ותצ'פרו מהצד.

  5. עם המחירים לא? זה מגן צוואר לא צוואר חליפי :-/

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל