מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
ברקום שמאל
KTM עליון קוביה
תמוז
פרפקט קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
סטפן
לרט
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC
הארלי שמאל

צ'לנוב פינת סלמה – מבצעי חורף בענף

צ'לנוב פינת סלמה – מבצעי חורף בענף

שרון גולדר

צילום: Zoobri photo team

תיק קשיח לקסדה ב-Hi Side

הגשם שפקד אותנו בסוף השבוע האחרון מכניס את השוק למצב סערה כאשר ממשיכים להתרבות מבצעי החורף כמו פטריות אחר הגשם.
במוסך מוטומן ברחוב יגאל אלון מציעים טיפול הכנה לחורף הכולל בדיקה מקיפה והנחה על החלפת בלמים וצמיגים. רוכבי ג'וירייד וג'ויימקס מקבלים גם 10% הנחה על צמיגים והרכבה בחינם. בנוסף מוצע מבצע של חליפת סערה בשני חלקים וכפפות חורף ממוגנות ב-500 ₪ וקסדת BOX נפתחת ב-500 ₪.

באבנוע ניתן למצוא חליפות סערה איכותיות של חברת Lookwell במחיר של 520 ₪ לחליפה שלמה או 490 ₪ לחליפת 2 חלקים. עוד במבצעים: משקפי אבק Smith Full H&H ב-395 ₪ ותומך צוואר של EVS ב-1,200 ₪.

גם בצור חלפים דואגים שתישארו יבשים עם חליפת סערה בשני חלקים שמחירה 280 ₪ כאשר עבור הגנת הידיים מוצע ה"כפפונוע" – כפפות המתלבשות על ידיות האופנוע להגנה מפני הרוח ומחירן 70 ₪ בלבד. צור גם מציע מסנן אוויר לקטנועי קימקו דאונטאון ב-98 ₪ בלבד ומשקולות וריאטור לכל סוגי הקטנועים במחירי מבצע.
מי שירכוש  בארז אופנועים חליפת 4 עונות של Rstaichi ב-800 ש"ח יקבל ככפות חורף במתנה בשווי 220 ש"ח. קסדות שלמות של GDR הכוללות משקף שמש נמכרות מחיר מבצע של 300 ש"ח.
כדי לשמור גם על האייפון יבש אתם מוזמנים להיכנס למוטומניה שם מציעים מתקן אטום למים לאייפון המתאים לכל סוגי האופנועים והקטנועים ומאפשר תפעול של מסך המגע. מחיר המתקן הוא 290 ₪.

עבור עכברי השטח שיוצאים החוצה אל הבוץ הביאו באופנועית מלאי של צמיגי שטח ומוטוקרוס מבית MOTOZ האוסטרלית. מי שרוצה לשמור על ראש טוב מוזמן לבחור בקסדת HJC  מדגם CS12 שנמכרת ב-593 ₪  ולקבל קסדה שנייה במתנה.
ואם תרצו לשמור על הקסדה תוכלו להיכנס ל-Hi Side ולרכוש תיק קסדה קשיח מבית Pro Biker במחיר של 150 ₪ בלבד. התיק כולל רצועת צד לנשיאה על הכתף ותא לחפצים אישיים.

לבסוף, אם גם אתם אוהבים את אופנת הג'נטים הצבועים שמתחזקת לאחרונה גידי פומרנץ מסדנת פיין ליין ישמח לתת לכם צביעה לזוג ג'נטים ב-600 ₪ בלבד.

גלריה

6 תגובות ל צ'לנוב פינת סלמה – מבצעי חורף בענף

  1. זה אחלה דבר ומומלץ – בטח שמשלמים כמה אלפים על קסדה איכותית.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל