מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
מידלנד שחורי 140 על 70
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
rok-straps רצועות קשירה 140
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
פרפקט קוביה שמאל
ברקום שמאל
לרט
סטפן
מונדיאל קוביה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
הארלי שמאל
HJC
מתלה לקסדה

גם להתקע עם פאנצ'ר צריך לדעת איפה

גם להתקע עם פאנצ'ר צריך לדעת איפה

בפניה מכביש 4 לצומת אשקלון הקטנוע מתנדנד ימינה שמאלה בחוזקה, בדיקה בצד הדרך מגלה פאנצ'ר. טלפון לישראל וגילי במוסך רפידו ותוך מספר דקות הקטנוע כבר על הליפט.

 – "קפה או מים?" שואל ישראל. "לא תודה" אני עונה.
 – "קפה או מים?" חוזר ישראל על השאלה, כאן קודם כל שותים משהו, "חם היום, שתה מים. הקטנוע צריך להתקרר בינתיים".

גילי הוא המכונאי, יש לו תעודת הסמכה וותק של 15 שנים במוסכים רבים, ביניהם פרפקט וסרוסי אופנועים. גילי רוכב כביש ושטח מנוסה ומכונאי בחסד, הוא עובד נקי, מסודר ובמקצועיות רבה.

אני מכיר את הקטנוע שלי ומזהה משמיעה מה גילי עושה, הנה הוא מפרק את האגזוז – אבל רגע, הוא מפרק עוד משהו – מסתובב ורואה שגילי לא התעצל (כמוני) ופירק את רגלית המורכב בכדי להגיע לתקע של החיישן, אני מצידי בדרך כלל קושר את האגזוז בצד הקטנוע, אבל הוא לא חפיפניק.

 – "ניתן לתקן כאן עם פטריה" הוא מכריז. "החור עומד בתנאים לתיקון פאנצ'ר של משרד התחבורה".

יושב עם ישראל ושומע ממנו קצת על העבודה, הוא בדיוק משחרר לקוח עם חיוך מאוזן לאוזן, הוא מסביר לי שהבחור הגיע מכפר סבא לאשקלון בשבילם. חנות האביזרים שלהם מגוונת ומחזיקה את כל המותגים המובילים, גם כאן מספר לי ישראל שזה בשביל הלקוחות, שיהיה להם מגוון ויוכלו למצוא מה שמתאים להם.

 – "יאללה, הקטנוע מוכן" מבשר גילי, אני מסתובב, מגלה שאיבדתי תשומת לב ובינתיים הוא הספיק לתקן את הפאנצ'ר, לעבור על הקטנוע, לכוון ולשמן אותו ואפילו לרחוץ אותו.

מוסך רפידו קיים באשקלון כבר 5 שנים, הוא מורשה משרד התחבורה ומבצע טיפולים ותיקונים באמצעות חלקים מקוריים ואיכותיים, שיקומים אחרי תאונות (שלא נדע), תיקון פאנצ'רים והחלפת צמיגים על פי חוקי משרד התחבורה ואיזון גלגלים ע"י מכונה ממוחשבת. במקום מוכרים גם כלים משומשים וחדשים ובחנות האביזרים כל המותגים המובילים.

רפידו מוסך אופנועים

רחוב הבדיל 1, אשקלון. 08-6726669.

התגובות סגורות לפוסט זה.

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל