מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
לרט
תמוז
לרט
סטפן
ברקום שמאל
פרפקט קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מונדיאל קוביה
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
הארלי שמאל
מתלה לקסדה

מוטו מטייל: טיול כביש של מועדון LC8 Adventure

מוטו מטייל: טיול כביש של מועדון LC8 Adventure

מיקי כהן

אופנועי אדוונצ'ר מסוגלים להרבה. הרעיון הוא לרכוב מאות ק"מ בשטח ובכביש, לכסות את רוב התנאים שזורקת הדרך לפני הגלגלים. טיולי שטח רבים עשינו עם מועדון ה-LC8 Adventure של יבואן KTM, ד.ל.ב מוטוספורט והפעם הוזמנו לטיול שכלל כולו כביש, אם לא מחשיבים את 100 המטרים שבהם עלינו לתצפית על המכתש הגדול.

נפגשנו בבוקרו של יום שישי אחד, כ-30 אופנועי אדוונצ'ר, מ-990 קרבי ועד ל-1290. מיטב התוצרת של היצרן האוסטרי, אי שם בתחנת דלק בדרום כביש 6 ולאחר התארגנות ותדריך בטיחות, הוביל גיא רדר את כל החבורה דרומה לאזור ירוחם. עצירה לקפה בקצה המכתש הגדול, הסברים מהרדר על מהות המכתשים, שמותיהם ומיקומם וממשיכים בדרכים עוקפות – עד בואכה חצבה. שוב עצירה למילוי נוזלים לנו, הכלים לא זקוקים – גם ככה הם עם מיכלים גדולים…

אנו מתחילים להצפין על כביש 90 לכיוון ים המלח ולעליות הידועות של סדום ערד אך לפני שמתחילים, עוצרים להסברים נוספים על חבל הארץ הדרום מזרחי ואז עולים לכיוון ערד וחזרה לאזור המרכז, אך לא לפני עצירה לארוחת צהריים מפנקת בפונדק אס"א בדבירה וקינוח בדמות רכיבה בכביש לכיש.

לא שהיינו צריכים הוכחה אבל המעל ל-400 ק"מ שעשינו בטיול הזה, רק מחזקים את דעתנו על כך שכיום אופנועי אדוונצ'ר ורסטילים מאוד ובאמת ניתן לעשות איתם הכל! ואפילו בנוחות יתרה.

צילום: מיקי כהן, דודי גולן, גיא רדר וחברי המועדון.
תודה לד.ל.ב מוטוספורט על ההזמנה ועל אופנוע הליווי לטיול.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל