מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מידלנד שחורי 140 על 70
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
תמוז
לרט
לרט
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
rok-straps רצועות קשירה 140
פרפקט קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטפן
ברקום שמאל
מונדיאל קוביה
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
הארלי שמאל
מתלה לקסדה

סקודה סופרב מחודשת בישראל

סקודה סופרב מחודשת בישראל

מערכת מוטו

צילום: יצרן

הסופרב המחודשת עוברת עדכון מקיף שכולל עיצוב מעודכן, שיפור במערכות הטכנולוגיות ובמערכות הבטיחות. הסופרב, זמין ב-4 רמות הגימור: Ambition, Style, Laurin&Klement ו- Sportline. ומציע ארבעה מנועים לבחירה: מנוע 1.5 TSI ליטר בעל הספק של 150 כ"ס, מנוע TSI 2.0 ליטר בעל הספק של 190 כ"ס, מנוע 2.0 TDI ליטר בעל הספק של 190 כ"ס ומנוע 2.0 TSI ליטר בעל הספק של 272 כ"ס.

שני להתעדכן הוא הקודיאק, שמרחיב את היצע הדגמים בשתי רמות גימור חדשות, Sportline ו- Laurin&Klement, שיתווספו לרמות הגימור הקיימות Ambition, Style, ו-Exclusive.


ברמת הגימור Sportline כלולים כל הפיצ'רים של גרסת ה-Exclusive, בתוספת מושבי ספורט, עיטורים על לוח המחוונים והקונסולה הקדמית ועל מראות צד וספי הדלתות, פגושי ספורט, ומסילות גג ומסגרת חלונות בצבע שחור.

 

רמת הגימור Laurin&Klement מציעה מושבים קדמיים עם חימום או אוורור, עיטורים על המושבים וספי הדלתות, וחישוקי גלגלים בעיצוב חדש. מגרסת ה"סטייל" ומעלה, תכלל "חבילת שינה", הכוללת משענות ראש , שמיכה עם מקום אחסון ייעודי, ושטיח עם שיפוע לרגליים. מרמת הגימור אקסלוסיב ומעלה –  לוח שעונים דיגיטלי בעל תצוגה משתנה בגודל 10.25 אינץ'. 

 

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל