מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
KTM עליון קוביה
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
לרט
סטפן
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה
הארלי שמאל

קיט שמסב את האופנוע שלכם לאופנוע שלג

קיט שמסב את האופנוע שלכם לאופנוע שלג

אביעד רייס

צילום: יצרן

חברת SNOWRIDER הוקמה בשנת 2015 בטיומן, סיביר, מקום שיש להניח שיש בו יותר ימי שלג מימי שמש. אז מה עושים החבר'ה שרוצים לצאת לרכב אבל השלג גבוה ופריך מידי? הופכים את אופנועי האנדורו/מוטוקרוס למכונות שלג מטריפות. החברה מציעה קיט שניתן להרכבה על כל אופנוע ובתוך שעה עבודה פחות או יותר מקבלים מכונת אנדורו/מוטוקרוס לשלג.

הזרוע האחורית המקורית של האופנוע מוחלפת ביחידה אחורית שלמה שכוללת שלדה העשויה מתרכובת של פלדה ואלומיניום. מערכת הזחל או ה-Tracks מגיעה מחברה אמריקאית שמתמחה בפתרונות לרכבי שלג קלים, וכמו שניתן לראות בתמונות ישנה מערכת מתלים בעלת שני בולמים – מתכווננים לחלוטין. היחידה האחורית מגיעה בגדלים שונים לבחירת הלקוח וכמובן שגם עם הבולמים אפשר 'לשחק' ולשפר. היחידה הקדמית שכוללת זרוע ומגלש שמחליף את הגלגל הקדמי מעוצבת ומיוצרת על ידי החברה ברוסיה. 

בעזרת המערכת של SNOWRIDER ניתן למעשה להסב כל אופנוע אנדורו/מוטוקרוס למכונת שלג במחיר של החל מ-4,900 דולר – והמחיר משתנה כמובן לפי סוג האופנוע ובדגם הקיט. ספורט ה-SNOWBIKING ומרוצי ה-SNOWCROSS (מוטוקרוס שלג) תפסו מאד במדינות בהן ישנם חודשים ארוכים של קור ושלג, ואין ספק שמדובר באחד מענפי הספורט המגניבים. אנחנו חייבים סיבוב על אחד כזה. 

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל