מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן ימין
הווסקוורנה באנר שמאל
שרקו
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
אבניר קוביה שמאל
1 על 1
ברקום שמאל
KTM עליון קוביה
סטומפ
לרט
KTM שמאל
תמוז
סטפן
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מתלה לקסדה
HJC
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
אינדיאן קוביה שמאל

יו.אמ גלובל Chill 125 במבחן ארוך טווח – דיווח שני

יו.אמ גלובל Chill 125 במבחן ארוך טווח – דיווח שני

עמית משיח

צילום: אדם בלנגה

איזה יפה! אה, זה לא וספה? כך זה נשמע בדר"כ כשאנחנו רוכבים ברחבי העיר על הצ'יל 125 של UM Global. האמת שזה די מובן – עם צבע תכלת ועיצוב רטרו שמזכיר משהו שבין וספה ללמברטה, קשה לסובבים להתעלם ממנו. הצ'יל מגיע אלינו מהודו, שם יודעים דבר או שנים על תחבורה זולה להמונים ועל, ובכן, צ'יל.

כזה הוא הקטנוע שנועד להיות יפה ולנייד את רוכבו בסטייל ברחבי העיר. הוא עושה הכל רגוע ויביא אתכם למחוז חפצכם ללא יומרות מיוחדות – כל עוד מדובר במחוז שנמצא בקרבת מקום. בפרק הקודם הצ'יל הגיע אלינו עם 5 ק"מ טריים בלבד על השעון וכבר החל לאסוף קילומטרים למד האוץ שלו ועכשיו יש לו כבר 750 קילומטרים. במהלך מאות הק"מ שגמע הצ'יל לא נרשמו תקלות מיוחדות, בכל מקרה הוא צפוי גם לעבור בדיקה מקיפה למכלוליו – בטיפול סוף ההרצה הקרב ובא.

הצ'יל שימושי ונוח והוא כל מה שתרצו לבקש בקטנוע עירוני – יש לו רצפה שטוחה מקדימה, וו תלייה קטן תחת הכידון, מושב נוח גם לשני רוכבים ובגאז' נפתח עם מקום לציוד כאשר ישנו גם תא אחסון קדמי עם שקע USB. הדבר היחיד שהציק לחלק מהבוחנים בתפעול הוא פקק הדלק שנמצא בתחתית הרצפה השטוחה ומחייב התכופפות של ממש כדי לתדלק.

איכות החומרים סבירה, אך פה ושם צצות להן בעיות בפלסטיקה שאופי הרכבתה מצריך שיפור קל. המתגים הם גם לא המילה האחרונה באיכות, ולשונית הכיסוי של הסוויץ' נשברה מהר מאד בהכנסה לא אגרסיבית של המפתח. המהירות המירבית שלו כ-102 קמ"ש, די והותר למרחב העירוני, על פרבריו והכבישים המובילים אליו.

כבר בתחילת השהות הקצרה בה הוא נמצא אצלנו במערכת, מסתמן הצ'יל ככלי נוח וזריז, חולץ פקקים מעוצב, וכל זה במחיר של 11,900 ש"ח.

ממשיכים בדרך – נפגש בדיווח הבא.

 

יו.אמ גלובל Chill 125 במבחן ארוך טווח – דיווח ראשון

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל 2