מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן ימין
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
שרקו
הווסקוורנה באנר שמאל
אבניר קוביה שמאל
רוית דדוש עליון
אופנוסנטר קוביה שמאל
לרט
לרט
1 על 1
פרפקט קוביה שמאל
רפידו
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
סטפן
מתלה לקסדה
הארלי שמאל
HJC
ברקום שמאל
אינדיאן קוביה שמאל

זאפ! PULSE במבחן ארוך טווח – דיווח ראשון

זאפ! PULSE במבחן ארוך טווח – דיווח ראשון

מערכת מוטו

צילום: אריק רוזנבלום

ה-PULSE מבית ZAP! הוא כנראה הקטנוע החשמלי היפה ביותר שמסתובב כרגע על כבישי ישראל. דומה שתי טיפות מים לווספה, עם פס ניקל מסביב לפלסטיקה ואפילו תא כפפות – ממש כמו בקטנוע האיטלקי הכי מוכר בעולם. 

את ה-PULSE מביאה לישראל חברת E-MOTO שייבאה בעבר גם את אופנועי ZERO. ה-PULSE נמכר בישראל עד עתה בדגמי 4,000 ו-5,000 וואט – שסיפקו טווח של כ-100 ק"מ בין טעינה לטעינה ומהירות מרבית של 75 או 90 קמ"ש, בהתאמה. הדגם שאותו קיבלנו הוא דגם חדש לחלוטין. 

ל-PULSE סוללה נשלפת, אם כי היא די כבדה, אך יש אפשרות להטעין אותה בבית, לכל שוכני הדירות למיניהם שחוששים שלא יהיה להם איפה להטעין. לגרים בבתים פרטיים – חיבור לשקע חשמל רגיל בלילה ואתם מסודרים.

מבחינת אחזקה – לא ניתן להשוות את ה-PULSE לשום אופנוע או קטנוע רגיל: עם טיפול פעם בחצי שנה או 6,000 ק"מ, ללא שינוי בתעריף (אין טיפול גדול טיפול קטן) – במחיר של 250 שקלים, ביטוח בשווי של 50 סמ"ק; כלומר החל מ-1,500 שקלים (תלוי בסוג הפוליסה) ובלי שימון או תדלוק, החיסכון בעלויות הוא אדיר. 

ה-PULSE סופר חזק, סחיטת מצערת ואתם אשכרה עפים קדימה. הבלמים חזקים ודורשים הסתגלות, הקטנוע בנוי טוב – המרכב עושה רושם  טוב ולא זול, המתגים עם Feel איכותי – לא מרגיש צ'יינה בכלל, אנחנו מבטיחים לבדוק ולעדכן כיצד הם מתנהגים גם לאורך זמן ובחשיפה לשמש הקופחת. לוח השעונים צבעוני והסטייל – בכמויות. ה-PULSE של ZAP! מושך את כל תשומת הלב בכביש – ובצדק.

 

מחירו של ה-PULSE נע בין 17.900 ל-18,900 שקלים, בתלוי בסוג הסוללה.

 בשבועות הקרובים נשתמש בו למגוון משימות ובעיקר נבחן את יכולות הטווח והשימושיות של הקונספט הדו-גלגלי החשמלי.

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל