חדש! מוטו מדריך בשיתוף יד2. עכשיו בחנויות וכאן

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
פרפקט אופנועים
אפריליה
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אבניר באנר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
לארט
רפידו
אופנוסנטר קוביה שמאל
Ad motorsport
פרפקט קוביה שמאל
סטפן
אייפקס
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
KTM עליון קוביה
HRP קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
כרמיאל קוביה שמאל
אוגוסטה קוביה הכי עליון
HJC
ברקום קוביה שמאל
מטרו לבן – קוביה שמאל

SWM חושפת סקרמבלר 440 רטרו

SWM חושפת סקרמבלר 440 רטרו

אם תנסו לרכוש את אחד מאופנועי השטח של SWM אשר הצליחו במירוצים בשנות השבעים של המאה הקודמת, תיאלצו להיפרד מ-5,000 אירו וזה באירופה, עבור אופנוע 125 סמ"ק בן 42 שנה… עד כדי כך הם מבוקשים.

בשל כך משכה חשיפת SWM סקרמבלר חדש בתערוכת מילאנו תשומת לב, ה-SWM החדש בעיצוב אוף רואד של פעם, כולל המנוע, שמו של הסקרמבלר סיקס דייז מסיבות מובנות לאור ההצלחה של היצרן במירוצי טריאל (השם סיקס דייז החל בטריאל הסקוטי ב-1909).

המנוע בנפח 445 סמ"ק מקורר שמן/אוויר, גלז"י, הזרקת דלק וחמש מהירויות בתיבה. שלדת עריסת צינורות, מיתלים לא ממש למירוצי שטח אולי לסקרמבלינג… עם שני בולמים אחוריים נוסטלגיים, הגלגלים במידות סקרמבלר "19 קדמי ו-"17 אחורי. הפשטות, המינימליזם והמכלולים הבסיסיים מורידים את משקל הכלי ל-153 קילו בלבד (יבש), מה שעושה אותו אידיאלי לרוכבות ורוכבים פחות מנוסים, ממש כמו הסקרמבלר של דוקאטי שהחל את אפנת הסקרמבלר הנוכחית. דגמי SWM מיובאים לישראל וסביר שבקרוב נראה גם את סקרמבלר סיקס דייז.

תגיות:

2 תגובות ל SWM חושפת סקרמבלר 440 רטרו

  1. יש להם המון אופנועים מדהימים, ואני לא מדבר על אופנועי השטח, אלא silver vase וגראן מילאנו, אבל היצרן עדיין לא מספיק מוכר ואין מספיק ביקורות. הייתי בשמחה קונה אבל אני הונדאיסט מושבע וספק אם היצרן יוכל לעמוד בסטנדרטים שלי לגבי אמינות.. מה שכן אופנועים מדהימים למי שאוהב את הז׳אנר של אופנועים קלאסייםסקרמבלרים. הדוקאטים נחמדים אבל העיצוב שלהם מודרני מדי לטעמי

תגובות

תגובות

מגדל אבניר
הונדה מגדל 2