מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אבניר קוביה שמאל
שרקו
KTM שמאל
רוית דדוש עליון
פרפקט קוביה שמאל
לרט
KTM עליון קוביה
לרט
תמוז
אוגוסטה קוביה הכי עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטומפ
ברקום שמאל
מתלה לקסדה
כרמיאל קוביה שמאל
הארלי שמאל
HJC
אייפקס

SWM חושפת סקרמבלר 440 רטרו

SWM חושפת סקרמבלר 440 רטרו

אם תנסו לרכוש את אחד מאופנועי השטח של SWM אשר הצליחו במירוצים בשנות השבעים של המאה הקודמת, תיאלצו להיפרד מ-5,000 אירו וזה באירופה, עבור אופנוע 125 סמ"ק בן 42 שנה… עד כדי כך הם מבוקשים.

בשל כך משכה חשיפת SWM סקרמבלר חדש בתערוכת מילאנו תשומת לב, ה-SWM החדש בעיצוב אוף רואד של פעם, כולל המנוע, שמו של הסקרמבלר סיקס דייז מסיבות מובנות לאור ההצלחה של היצרן במירוצי טריאל (השם סיקס דייז החל בטריאל הסקוטי ב-1909).

המנוע בנפח 445 סמ"ק מקורר שמן/אוויר, גלז"י, הזרקת דלק וחמש מהירויות בתיבה. שלדת עריסת צינורות, מיתלים לא ממש למירוצי שטח אולי לסקרמבלינג… עם שני בולמים אחוריים נוסטלגיים, הגלגלים במידות סקרמבלר "19 קדמי ו-"17 אחורי. הפשטות, המינימליזם והמכלולים הבסיסיים מורידים את משקל הכלי ל-153 קילו בלבד (יבש), מה שעושה אותו אידיאלי לרוכבות ורוכבים פחות מנוסים, ממש כמו הסקרמבלר של דוקאטי שהחל את אפנת הסקרמבלר הנוכחית. דגמי SWM מיובאים לישראל וסביר שבקרוב נראה גם את סקרמבלר סיקס דייז.

  • תגיות:

2 תגובות ל SWM חושפת סקרמבלר 440 רטרו

  1. יש להם המון אופנועים מדהימים, ואני לא מדבר על אופנועי השטח, אלא silver vase וגראן מילאנו, אבל היצרן עדיין לא מספיק מוכר ואין מספיק ביקורות. הייתי בשמחה קונה אבל אני הונדאיסט מושבע וספק אם היצרן יוכל לעמוד בסטנדרטים שלי לגבי אמינות.. מה שכן אופנועים מדהימים למי שאוהב את הז׳אנר של אופנועים קלאסייםסקרמבלרים. הדוקאטים נחמדים אבל העיצוב שלהם מודרני מדי לטעמי

תגובות

אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל