מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
לרט
פרפקט קוביה שמאל
קריפטונייט
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
סטפן
לרט
מוטוליין עפולה
KTM עליון קוביה
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה
הארלי שמאל
סטומפ
מתלה לקסדה

רשמי: דגמי ה-490 של ק.ט.מ בדרך

רשמי: דגמי ה-490 של ק.ט.מ בדרך

אביעד רייס

צילום: יצרן, אילוסטרציה: אסף לביא

עוד שקופיות מהמצגת של חברת האם של ק.ט.מ Pierer Mobility דלפו לרשת. אחרי שהצגנו קודם לכן את השקופית של הוסקוורנה, מגיעות אלו של ק.ט.מ וגאס גאס שנרכשה על ידי החברה לא מזמן והן מעניינות לא פחות. 

בראש ובראשונה, המצגות מאשרות את השמועות שרצות ברשת מזה זמן מה – לק.ט.מ יש משפחת דגמי 490 חדשה, ובתוך כך אדוונצ'ר, דו"ש קרבי (סטייל 690 אנדורו), דיוק, סופרמוטו וגם RC – כולם עם מנועי טווין בנפח 490 סמ"ק כאמור. עוד בשקופית – אישור לכך שהאדוונצ'ר 890 בדרך ועוד שני דגמי 890 – אחד עם כנף קדמית שמרמזת על גרסה קרבית לשטח ואחד ללא – בגלל הטשטוש עדיין לא ברור במה בדיוק מדובר. נראה כי יש בדרך גם דו"ש קרבי וסופרמוטו סטייל ה-690 בנפחים קטנים יותר – 125, 250, או 390 וגם אדוונצ'ר קטן מטושטש ודגמי SMC R ו-SM R – בנפחי 125 ו-250. מה שבטוח – הולך להיות מעניין. 

עוד במצגת – פליי בייק'ס חשמליים חדשים שיצטרפו לפרירייד החשמלי ויגדילו את המשפחה – פרירייד E Light A1 ופרירייד E AM. לא ברור עדיין מה משמעות השמות אבל בצידה של השקופית מופיעים הספקי המנועים החשמליים, שעומדים על בין 5.5 כ"ס ל-24 כ"ס. 

גאס גאס, שכזכור עברה גם היא לשליטת ק.ט.מ נכנסת לסגמנט הכביש עם שני דגמי נייקד – אחד 250 ואחד 800, ודגם 800 טורינג חדש, שהצללית שלו מזכירה בצורה מחשידה את ה-650MT של CF Moto שבחנו לא מזמן כאן במוטו – תוצאה כנראה של פס הייצור העתידי המשותף לק.ט.מ ולסי.אף שקם בימים אלו במפעלי הענק בעיר Hangzhou בסין. 

המון שיתופי פעולה, המון דגמים חדשים. אנחנו כבר לא יכולים לחכות ל-2020. 

 

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל