מחירון אופנועים מוטו - בגרסא דיגיטלית, בחנויות ובעסקים

קיוואי בנלי
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינדיאן ימין
מטרו באנר שמאל הכי עליון
שרקו
אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
תמוז
KTM שמאל
אופנוסנטר קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
1 על 1
אוגוסטה קוביה הכי עליון
KTM עליון קוביה
רוית דדוש עליון
סטפן
סטומפ
ברקום שמאל
HJC
אינדיאן קוביה שמאל
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
הארלי שמאל

רועי בוגטי מונה לסמנכ"ל מכירות בבליץ מוטורס

רועי בוגטי מונה לסמנכ"ל מכירות בבליץ מוטורס

מערכת מוטו

רוב הקרייריסטים נתקעים באותו התחום. מפתחים, מתפתחים ומשפיעים מאוד, אבל מבינים רק בתחומם הצר ולרוב לא מנסים את מזלם בתחומים אחרים. רועי בוגטי, לשעבר סמנכ"ל המכירות במטרו, הוא בהחלט דוגמה בולטת להיפך הגמור: הוא נגע כמעט בכל תחום במסחר הפיזי והמקוון, משקיע בכל מקום תקופה רצינית של ארבע עד חמש שנים – של יצירה והעמדה על הרגליים – ואז ממשיך הלאה, אל האתגר הבא.

אז אחרי שכבר הספיק להיות מנהל אזור הצפון של חברת אורנג', מנהל מרחב השרון של פז yellow, סמנכ"ל מכירות וסחר של 'הצורפים', סמנכ"ל סחר בוואלה! שופס, סמנכ"ל מכירות גם במטרו, כאמור, וכעת הוא מגיע אל בליץ, מתוך ידיעה ברורה שהעתיד נמצא בכלים החשמליים. "עברתי כי העולם הולך לחשמלי" הוא אומר, "כל מי שעבד מולי בדרך יודע ששירות מבחינתי בא לפני הכל ומכיוון שבענף הזה השירות לוקה בחסר, בבליץ חרטו על הדגל שירות לפני הכל וזה מתחבר לי מאוד" הוא מוסיף, ולכן לדעתו "בליץ זה המקום להיות בו כרגע, בטח ובטח כשמדובר בציי רכב – גדולים וקטנים – מעיריות ומפעלים, עבור ברשתות שיווק ותרופות, ועד לרמת העסק הפרטי – גם לפיצריה שכונתית מדובר בחסכון שנתי של 100,000 ש"ח".

סמנכ"ל נמרץ, "ילד רחוב שבנה בשתי ידיו את כל מה שיש לו" כהגדרתו שלו, בקיא ומנוסה בשווקים; הפרטי והציבורי כאחד. מי שמבין את החשיבות הרבה שיש כיום למסחר האלקטרוני, לאפשרויות הרבות שמביא איתו תחום ה-B2B, ובעיקר את הכיוון אליו חייבות לפנות כל יצרניות הרכב, מי במוקדם ומי מאוחר יותר. כשברקע ההחלטה האירופית להתיר כניסת כלי רכב חשמליים בלבד, כבר ב-2025.

אנו נאחל בהצלחה.

4 תגובות ל רועי בוגטי מונה לסמנכ"ל מכירות בבליץ מוטורס

 1. רועי בוגטי התותח
  כל הכבוד!!!
  כל מילה בסלע

   • אתה מודל לחיקוי ומעורר השראה בהליכותיך,
    בהצלחה רועי ושנדע רק טוב

תגובות

אבניר מגדל ימין