מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
לרט
ברקום שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
תמוז
פרפקט קוביה שמאל
לרט
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
הארלי שמאל
HJC
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה

קאג'יבה תחזור כמותג דו-גלגלי חשמלי כבר ב-2021

קאג'יבה תחזור כמותג דו-גלגלי חשמלי כבר ב-2021

אביעד רייס

צילום: יצרן

כבר ב-2018 הצהירו באמ.וי אגוסטה, בעלת קאג'יבה, שהתוכניות לגבי המותג האיטלקי הן להחזירו לחיים בתור מותג דו-גלגלי חשמלי, כעת מוסיף הבוס של אמ.וי הערכת זמן עדכנית – לדברי סרדוב, דגמים חשמליים ראשונים של קאג'יבה יגיעו לכל המאוחר כבר בשנת 2021.

אבל לפני שאתם מתרגשים, אל תצפו לאופנועים חשמליים עתירי ביצועים – המותג שאחראי על כמה מהשמות הכי אגדיים בהיסטוריה הדו גלגלית כמו האלפנט, מיטו, פרצ'יה ופרימה, יחזור לעניינים עם ליין של כלים חשמליים, כנראה אופנועים ולא קטנועים אך עם מנועים קטנים בהספקים של עד כ-4kW, שיהיו מיועדים לספק פתרונות תחבורה עירוניים, יעילים וזולים.

עכשיו נספק לכם טעימה מאיך עובדים הקשרים: אמ.וי ולונסין הסינית משתפות פעולה ויבנו דגמים חדשים ביחד, כולל דגמי 350 ו-950. ליצרן האופנועים החשמלי Sur Ron יש דגם נייקד קטן שנקרא White Ghost, אבל בתערוכת הרכב של סין ב-2019 הוא הוצג תחת השם ER 10 ותחת המותג VOGE. המותג VOGE שייך ללונסין, ושוב חזרנו לאמ.וי ולקאג'יבה. מצליחים לעקוב אחרי הדברים?

ל-ER של VOGE מנוע חשמלי מקורר נוזל בהספק של 8 כ"ס, מהירות מירבית של 100 קמ"ש וטווח של כ-100 ק"מ – די דומה להספקים שמייעדים באמ.וי לאופנועים החשמלים הקטנים של קאג'יבה. האם הדגם הראשון של המותג שעובר תחייה יתבסס על ה-ER, והאם נזכה לראות גם את דגמי השטח הקלים של Sur Ron נמכרים תחת מותג קאג'יבה? בהחלט יכול להיות.

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל