מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
לרט
לרט
ברקום שמאל
קריפטונייט
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מוטוליין עפולה
סטפן
KTM עליון קוביה
פרפקט קוביה שמאל
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
סטומפ
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

סנדרה גומז מגיעה לישראל

סנדרה גומז מגיעה לישראל

סנדרה גומז, האישה הראשונה שסיימה את מסלול הרומניאקס, תגיע לישראל בתחילת חודש ספטמבר, ותוביל אירוע מוטורי בסימן העצמה נשית. האירוע מיועד לרוכבות בלבד, ובמהלכו תוביל גומז קבוצה של 25 מהן להדרכת רכיבה בשטח.

גומז היא אלופת העולם לשעבר ברכיבת טריאל, ונחשבת לאחת מרוכבות השטח המובילות בעולם. גומז היא גם האישה היחידה שסיימה את מרוץ הרומניאקס בקטגוריית הגולד. גומז באה ממשפחה מוטורית מפוארת – אחיה, אלפרדו גומז שביקר כמה פעמים בישראל, רוכב הארד-אנדורו מוכר ולוקח חלק במרוצי השטח הקשים בעולם.

את האירוע יזמו אנשי ארגון "Riders For Riders" – איתמר ציפורי, דור שוורץ ופרדי עומר והוא ייערך בשיתוף עם עופר אבניר, יבואנית הוסקוורנה לישראל. Riders for Riders הוא ארגון רכיבה וחברת הפקות שהוקם ב-2017 ומאז מארח בישראל את ענקי הרכיבה המוטורית בעולם לסבבי רכיבה, ביניהם גדולי הרוכבים הבינלאומיים שמדריכים את המשתתפים הישראלים – מקצוענים וחובבים כאחד. הארגון שם לעצמו למטרה לטפח גם את דור העתיד של התחום, ופעיל במיוחד בקרב ילדים רוכבים. שיתוף הפעולה עם עופר אבניר נולד כתוצאה מפעילות החברות לקידום הספורט המוטורי בישראל וקידום נשים רוכבות בכלל. האירוע כולל כאמור יומיים של רכיבה והדרכות בשטח בעלות מסובסדת.

 

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל