מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מונדיאל MENU
מתחת לשורת MENU מטרו
אינסטגרם
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
ברקום שמאל
לרט
פרפקט קוביה שמאל
KTM עליון קוביה
לרט
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטפן
מוטוליין עפולה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC
הארלי שמאל
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה

סיאט תציג בקרוב קטנוע חשמלי

סיאט תציג בקרוב קטנוע חשמלי

מערכת מוטו

צילום: יצרן

סיאט מסתכלת קדימה כאשר ברור שהעתיד נמצא בתחבורה אישית מתקדמת, חשמלית וירוקה. סיאט חשפה בתחילת השנה את ה-Minimo, רכב עירוני חשמלי שמתאים לשני נוסעים. המינימו לא הוצג בתערוכת רכב גדולה אלא דווקא בתערוכה בה הוצגו מחשבים, סמארטפונים ועוד מכשירי טכנולוגיה קטנים ולדברי סיאט מדובר ברכב שאמור לספק פתרון יעיל לאתגרים שמציבים התחבורה העירונית וזיהום האוויר איתם אנו מתמודדים כיום. 

סיאט לא מייעדת את המינימו ללקוחות פרטיים אלא לציי רכב משותפים שיהיו פרוסים ברחבי ערים גדולות בעולם ממש כמו אוטותל התל אביבית שלנו רק עם הרבה פחות זיהום ועומס על מקומות חנייה. למינימו טווח של כ-100 ק"מ בין טעינה לטעינה ובסיאט טוענים כי הבטריות מתחלפות – מה שאומר שיציאה לנסיעה עם "מיכל" מלא היא מיידית. 

כלי חשמלי נוסף שתציג בקרוב סיאט הוא קטנוע חשמלי עם מנוע המקביל למנוע בנזין בנפח 125 סמ"ק. מידע לגבי טווח רכיבה והאם הסוללה של ה-eScooter נשלפת – עדיין אין. 

נשיא סיאט לוקה דה מאו אמר: "הצמיחה המהירה של ערים ברחבי העולם הופכת את השגת תחבורה יעילה ומתאימה לאחד האתגרים הגדולים שאיתם אנו מתמודדים. עם השקת הקטנוע החשמלי החדש שלנו, אנחנו עושים צעד נוסף באסטרטגייה של תוכנית התחבורה העירונית הזעירה שלנו". הקטנוע החשמלי החדש של סיאט יהיה מיועד ללקוחות פרטיים, לפרויקטים שיתופיים ולציי רכב גדולים.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל